Jump to content

Moja stajnia

Munga
 Share

Recommended Posts

To co udało mi się odebrać w sobotę (nie wiem czemu obraca >.> ):

20190608_202233.thumb.jpg.5a6220549c1677b2608e92f718dac67d.jpg

A tu to, co było do tej pory. Jazdy we 4 po lesie mają swój urok :)

Suzuki GN125 w formie jak niżej + Suzuki SMX50:

20170625_184538.thumb.jpg.33c080fb903ddab43d81f185dc908d28.jpg

A tutaj moto pierworodnego. Oczywiście nie jeżdżą we dwóch, ale młodszy musiał zapozować :)

836731291_ZdjcieodMaciek.thumb.jpg.e65c3669ea0965cf6c3750f3a4494145.jpg

• 2 months later...

Lampy szukam, bo mi się ułamała. Plastik forever x] A reszta była robiona pod to. Także tapicer+ktoś kto Ci blachę obrobi i gotowe :)

• 8 months later...

Z racji braku lepszego miejsca wrzucam tutaj :) Wczorajszy wypad nad jeziorsko. Polatałem trochę bokiem po "plaży"/dnie jeziora i powrót. Słoik robaków na motocyklu i kurtce się uzbierał. Podziękowania mieszkańców za odrobaczenie proszę przesyłać duchowo/myślami :D
NLOq02lDum_sqF1ty4qLm7WA5qZKJLEoEyzSy3cs

• 1 month later...
  • 1 month later...

No i to jest to. Stajnia jak malinka 😀

• 9 months later...
Dobromil1984

Sorki Maciek nie zauważyłem. Super motocykle ale dzieciaki jeszcze fajniejsze. Wszystkiego dobrego chłopie 👍

• 3 months later...

Widzę stelaż dołożony. Maciek ale z tymi kierunkami to żeś mi zagadkę walnął. Najpierw szukałem ich z tyłu i pomyślałem że są wbudowane w tylną lampę. Później patrzyłem na przód no bingo znalazłem. więc wróciłem na tył i już było łatwiej też odnalazłem. Te maleństwa dobrze widać jak świecą? Bo wzornictwo naprawdę minimalistyczne ale fajne.

Dużo lepiej niż oryginały. Bardzo mocne ledy i rewelacyjna widoczność. Z tyłu są zaraz koło lampy stopu. Możemy się umówić kiedy na przelot to zobaczysz w akcji 😉 a stelaż znika jak tylko z wyjazdu z żoną wrócę :) szpeci w uj, ale funkcję spełnia:

IMG_20210827_161139.jpg

IMG_20210827_161201.jpg

Edited by Munga (see edit history)

To zdradź gdzie wyprawa? Masz fajnie moja żona ze mną tylko kilka razy pojechała i to na jedno lub dwu godzinne wycieczki warunkiem było że nie mogłem się rozpędzić szybciej jak 80km/h. A potem pretensje że tydzień w pracy po za domem i się nie widzimy a w weekend też ją zostawiam.

11 godzin temu, Mario74 napisał:

To zdradź gdzie wyprawa?

A tutaj: https://klasycznytriumph.pl/ 
a samo spotkanie tutaj: https://www.beskidzkiraj.com/

260km w jedną stronę mamy.

11 godzin temu, Mario74 napisał:

szybciej jak 80km/h

No ja z żoną tak ostatnio śmigam, 80-100km/h. Czasem mocniej odkręcę, ale wtedy i tak nie krzyczy, też lubi :D 

No to na bogato z tą miejscówką😊. Naprawdę fajne miejsce.  Miłej zabawy i powodzenia. Jak wrócisz to na następny weekend może byśmy coś? gdzieś? :riding:

• 2 weeks later...

https://www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Moich zdjęć nie chce mi się wrzucać :P Impreza udana, pogoda dopisała, w przyszłym roku też się wybieram :D Świetne towarzystwo, świetne miejsce, świetne motocykle. Życzę każdemu takich wypadów!

Mój sprzęt pozbył się tylnego racka z podróży. Znowu jest piękny :D