Jump to content

Drugi Zlot 'u Żelaznego'

Mysterio
 Share

Recommended Posts

Nie własnie ja nie byłem ;/ wiem tylko tyle że w Budach Grabskich jest fajny klimat byłem tam kiedyś z wyieczką tam, lasek domki no fajny klimat jednym słowem/

Jeśli będzie tylko pogoda to ja w sobote rano chętnie się przejade! Będzie bliżej to konkretnie się umówimy, wstepnie może o 9 pod M1:)

To może ja zapytam tak: kto planuje jechać w piątek wieczór z namiotem i wracać w niedzielę po południu? Bo ja z kobita byśmy się na coś takiego pisali :smile:

Dołączona grafika

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA II ZLOT MOTOCYKLOWY "U ŻELAZNEGO" W DNIACH 15-17 CZERWIEC 2012r. GWARANTUJEMY MIŁĄ ATMOSFERĘ, SMACZNE JEDZONKO, CYSTERNY PIWA, MNÓSTWO ATRAKCJI I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA A TO WSZYSTKO W NIESKAZITELNIE CZYSTEJ MIEJSCOWOŚCI ZWANEJ BUDY GRABSKIE POŁOŻONEJ W BOLIMOWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM NAD RZEKĄ RAWKĄ NIEOPODAL SKIERNIEWIC

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NA TERENIE ZLOTU W DOMKACH LUB W POKOJACH HOTELOWYCH.

Zapewniamy grill-bar, drink bar, studio tatto, miasteczko handlowe, część artystyczna damska i uwaga coś dla Pań (a może i niektórych Panów Dołączona grafika ) - część artystyczna Męska, konkursy, konkurencje, parada motocyklowa na starówkę skierniewicką, występy 5 zespołów w tym Gwiazdy Wieczoru - grupa HETMAN oraz ZDROWA WODA i wiele innych.

Ognisko zlotowe w pomieszczeniu zabudowanym podczas każdej nocy imprezy (nawet deszcz nie przeszkodzi...)

Cennik:

Wjazd - 25 zł

Członkowie PRM - 10 zł

Pozdrawiam i do zobaczenia...

Więcej na www.zelazny-orzel.pl

To może ja zapytam tak: kto planuje jechać w piątek wieczór z namiotem i wracać w niedzielę po południu? Bo ja z kobita byśmy się na coś takiego pisali :smile:

ja jadę na 90% w piątek ;)

szczerze poleca byłem u żelaznego w zeszłym roku , super impreza jadę w piątek wieczorem

• 2 weeks later...

No co jest?? leci ktos jeszcze ? :smile: Jak narazie są aż 2 osoby chętne :P więc 9;00 w sobote pod M1 :P

w piątek o 17:00 pod M1

1. IRAS

2. Jula

3. Aidekk

4. Lubiany

No chyba że będzie lało, to wtedy lipa pod namioty.

IRAS widzę, że wiesz sporo to może mi powiedz, czy jak chcę zajechać na dziś i jutro się zmyć to też 25zł?

Czy jest coś w cenie wjazdu na zlot? Naszywki, blachy, posiłek?

Tak czy inaczej pogoda się poprawiła i są dobre prognozy więc jedziemy i biorę namiot, także do zobaczenia.

za znaczek 10 zl , koszulka 25 zł, w cene wjazdu wliczone pole namiotowe, koncerty, konkursy, w sobotę oglądanie meczu na telebimie, i wiele innych atrakcji

RANO ? Bo wieczorem to może jeszcze... :smile: Zawsze się zastanawiałem po co w ogóle zegarek ma takie godziny...

Thebestof78

Super :smile: ja już dziś zlocik zaliczyłam, bransoletka wjazdowa na ręku jest i może jutro jak praca pozwoli to tam zajrzę:smile: