Skocz do zawartości

Wędkarstwo


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Łódzkie w sezonie 2017 połączyło się z okręgiem Mazowieckim przez co podlegamy teraz pod ich składki i wody.

Jeżeli chodzi o koła w Łodzi to:

Na terenie byłego okręgu łódzkiego będą działały od 1 stycznia 2017 roku następujące koła:
 

1.     Koło PZW nr 130 przy ul. Parzęczewskiej 40 w Zgierzu ( dawne koło PZW nr 54 w Zgierzu)

2.     Koło PZW nr 131 przy ul Lokatorskiej 9 w Łodzi ( dawne koło PZW nr 10 Lokator)

3.     Koło PZW nr 133 przy ul.  Rydzowej 5 w Łodzi ( dawne koło PZW nr 27 Relax)

4.     Koło PZW nr 134 przy ul. Tuwima 34 w Łodzi (dawne koło  PZW nr 29 przy UW)

5.     Koło PZW nr 135 przy ul. Jana Pawła II 20 w Konstantynowie Ł. ( dawne koło PZW nr 44 w Konstantynowie)

6.     Koło PZW nr 136 przy ul. Norwida 18 w Łodzi (dawne koło PZW nr 36 KWP , miejsce zbierania składek sklep wędkarski przy ul. Wojska Polskiego 9)

7.     Koło PZW nr 137 przy ul. Sienkiewicza 65 w Ozorkowie ( dawne koło PZW nr 47 w Ozorkowie)

8.     Koło PZW nr 138 przy ul. Kościuszki 31 w Strykowie ( dawne koło PZW nr 50 w Strykowie)

9.     Koło PZW nr 139 przy ul. Kilińskiego 11 w Pabianicach ( dawne koło PZW nr 53 w Pabianicach)

10.                       Koło PZW nr 140 przy ul. Lermontowa 7 w Łodzi ( dawne koło PZW nr 14 Widzew Wschód)

Natomiast jeżeli chcesz tylko opłacić to można też przez internet. Ja osobiście, zawsze jednak kupowałem w okręgu sieradzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanko bo już troszku zgłupiałem...

Aktualnie mam zezwolenie na okręg Piotrkowski. Mój okręg ma podpisane porozumienie w opcji tz. za "0" z Okręgiem Sieradzkim.
Teraz chcąc łowić na wodach okręgu Sieradzkiego, korzystając z zawartego porozumienia między ww. okręgami. Mam legitymować się Zezwoleniem na wody Piotrkowskie, czy potrzebny Mi dodatkowy "Glejt". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to zależy. Niektóre okręgi wydają blankiet zerowy a niektóre honorują na podstawie podpisanych porozumień. Myślę, że zależy też od wiedzy osoby kontrolującej.
Niemniej musisz dopytać bo w PZW to nic jasne nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...