Skocz do zawartości

Wędkarstwo


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wędkuje ktoś z Was?Mi osobiście zdarza się skoczyć na spinning motocyklem - poszukuje osób i miejsc na takie wypady.

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja łowię nad jez. przytomne koło gostynina . jeziorko dosyć bogate w rybki . ja preferuję z gruntu na proteinkę truskawkową , biorą niezłe leszczyki , ale scoti na spining wyciągają tam niezłe sandacze . w tym tygodniu jadę opłacić kartę i zaczynamy panowie . jak coś to możemy kiedyś się wybrać .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chętnie, na jaki okręg opłacacie? ja w tamtym roku miałem Sieradz bo było najwięcej umów podpisanychjak przewozicie wędki? ja w tubie usztywnianej

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest okręg płocko włocławski więc można też na wisłę do duninowa skoczyć

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak konkretnie chłopaki - motorem jeździcie? jakie zbiorniki ? jakie składki, okręgi

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłacam okręg płocko włocławski a jadę autem rodzinkę zostawiam na działce i wieczorkiem albo skoro świt jadę pomoczyć kija . Łódzkie połacałem 2 lata temu ale odkąd kupiłem żaglóweczkę i niemal co tydzień jadę za gostynin , to siłą rzeczy byłem zmuszony zmienić okręg . Tam jest więcej jezior i rybka dopisuje.rano będę dzwonił do skarbnika to powiem dokładnie jaka składka

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze łowiłem za Uniejowem wieś Kuczki nad rzeką Wartą ostatnio zainteresował mnie tzw. Rydwan kawał za Skierniewicami jak się na Warszawę jedzie ale wystarczy mieć wbite pozwolenie na region Skierniewice i można tam łapać naprawdę wielka ryba, czasem jak nie chce mim się jeździć daleko to jadę nad staw na przędzalnianej w łodzi ale to bardziej posiedzieć bo złowić tam coś graniczy się z cudem ;P Wszędzie jeżdżę autem. Kartę wyrabiałem w Kaliszu ale już w pozwoleniu na Łódźkie i Skierniewickie było więdz nic nie wykupowałem.
motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to czekam na info bo muszę opłacić składki

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja okręg sieradzki-koniński-piotrkowski, wszędzie jeździłem autem, ale raz na jeziorsku byłem na moto hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełne składki na włocławsko-płocki okręg tj. Wpisowe + członkostwo + opłaty za 2 wędki z brzegu i łódki + spining 260 zł

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś może jakieś fajne miejscówki w Łodzi i okolicach gdzie można połapać rybki ? Tylko bez żadnych stawów prowatnych albo gdzieś gdzie trzeba płacić ... Bo nie ukrywam że często nie chce mi się jeździć 60km po za łodź , raz na jakiś czas można ale szukam coś bliżej. Dowidywałem się na tych stawach nad zgniłym błotem podobno jest fajnie ale 200zł na rok :sad2:

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie w strykowie też jest oddzielna opłata , ale za to ładne karpiki wyciągasz .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja też rzucam kijem i to nie jednym mam kartę opłaconą SIERADZKIE PIOTRKOWSKIE dajcie znać jak będę mógł to skocze z wami gdzieśjak by co walcie na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skocze opłacić składki i możemy gdzieś się wybrać - tylko ja śmigam na moto :biggrin:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już sprzęt zawiozę na działkę , to można i na moto , na razie zwożę wszystko po zimowaniu do kempingu . W niedzielę skoro świt zarzucę to powiem jakie wyniki . Od dziś panowie jest okres na sandacza

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by wędkowanie się nie powiodło to zapraszam do mojego sklepu "Delikatesy Rybne" ul. Tuszyńska 81, zawsze świeża rybka słodkowodna i morska oraz świeże owoce morza, czasami żywe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spining jak najbardziej można na moto--> ale na białą z całym majdanem to ja wymiękam, nawet gdyby sakwy były boczne to i tak nie dałbym rady hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna kiszka co prawda byłem troszkę zmęczony jak dojechałem na działkę , tam sprzątanie po zimie , przygotowanie sprzętu i 4 rano wypadzik z wędką . nie chciało mi się jechać na moje ulubione jeziorko ( 18 km ) , tylko pojechałem do lucienia ( 2 km ) . brania strasznie marne . 3 okonki i 7 płoci . co prawda ciągnąłem z pomostu i na spławik ( czerwony robaczek i kukurydza ) . zdziwiło mnie co prawda że nikogo poza mną nie było na rybkach , ale przy takich braniach .... . w sobotę lecę nad przytomne i tam może uda się coś wyciągnąć z gruntu . mimo nędznego brania , bardzo fajnie jest sobie posiedzieć w ciszy na pomoście . polecam wszystkim

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by wędkowanie się nie powiodło to zapraszam do mojego sklepu "Delikatesy Rybne" ul. Tuszyńska 81, zawsze świeża rybka słodkowodna i morska oraz świeże owoce morza, czasami żywe :smile:

A płotki i okonki masz w swojej ofercie bo nigdy nie udało mi się nic innego złapać :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjeżdżam nad morze ale 100m od morza jest jezioro zobaczymy co wyciągnę. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif wędki w bagażniku czekają :drool:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...