Skocz do zawartości

Humor +18


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Małżeństwo przy obiedzie:- Mieciu, jak sobie przypomnę, że my już 25 lat po ślubie to mi się gorąco na sercu robi.- Hela, proszę nie pier**l... po prostu cycek Ci wpadł do zupy...- Genek, zrzuciłam dwa kilogramy!- Nie zapomnij spuścić wody!Żona wróciła do domu z kliniki chirurgii plastycznej.- Jak ci się podobam?Mąż przygląda się jej uważnie i mówi:- Cóż... zrobili, co mogli...

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch homoseksualistów uprawia seks.> Jeden mówi: - Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.> - Co? To ty dopiero teraz mi to mówisz?> - Tylko żartowałem, lubię jak ci się d*pa kurczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam w humor i to najlepiej czarny

bo przeżyć coś takiego i w takim rynsztunku to trzeba mieć jednak farta

 

http://poczciarz.home.pl/wiadomosci/2011/09/12690,1716504,0,1,motocyklista-zlamal-traktor-zabral-go-helikopter,wiadomosc.php

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ty, stary, jaką jazdę miałem ostatnio.
- No, nawijaj.
- Pojechałem obudzić tę całą Śpiącą Królewnę. Wbijam do niej - śpi jak zabita, no to przetarłem usta i dawaj ją całować - a ona nic. Zacząłem całować coraz namiętniej - a ona nic. Wreszcie rozchyliłem jej wargi, wepchnąłem język do środka i walczę z całych sił, żeby tylko ją obudzić.
- No i???
- No i nagle usłyszałem głos narratora - "W usta, debilu!!! W usta!!!"

 

 

Młode małżeństwo siedzi na kanapie. Żona zajada śledzie, mąż patrzy na nią z obrzydzeniem.
Żona: Teraz pewnie mi nie dasz buzi, bo mi wali z pyska jakimś olejem z rybą, co?
Mąż: Właśnie miałem to powiedzieć... Choć w sumie Ty mi dajesz buzi po minecie, więc bylibyśmy kwita.

 

 

Zgoliłem brwi mojej żonie gdy spała.
Kiedy się się obudziła to wcale nie wyglądała na zagniewaną.

 

 

Nie chcę się tam chwalić, ale w ostatnią niedzielę ksiądz powiedział mi, że mam "Ciało Chrystusa" gdy przed nim stanąłem. Siłownia najwyraźniej się opłaciła.

 

 

Staliśmy w kuchni,jak co rano robiliśmy śniadanie-jajka i tosty.
Nagle moja dziewczyna ubrana w samą tylko koszulkę obróciła się,i powiedziała
-weź Mnie...weź Mnie w tym momencie!!!
Uradowany w myślach powiedziałem sobie "albo jeszcze śpię,albo to najszczęśliwszy dzień mojego życia"
Nie tracąc ani chwili wziąłem Ją ostro na kuchennym blacie.
Po wszystkim odwróciła się,powiedziała"dziękuję" i wróciła do robienia śniadania.
Zadowolony,ale lekko zszokowany zapytałem
-dlaczego nie robimy tak codziennie?
a Ona na to
-minutnik mi się dziś zepsuł....

 

 

Kobieta przyprowadza 8-letniego Jasia do matki i mówi jej, że przyłapała go bawiącego się z Małgosią w doktora w piaskownicy.
- Nie powinna się pani dziwić, w tym wieku dzieci są ciekawe swoich ciał. odpowiedziała matka Jasia.
- Ciekawe swoich ciał? On jej wyciął nerkę!

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie za grubo wyglądam w tych dżinsach? - pyta dziewczyna chłopaka.

- A nie obrazisz się jak powiem prawdę? 

- Nie.

- Rucham twoją siostrę...

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak odpowiednia odpowiedź na odpowiednie pytanie :laugh2:

dobre jabioka, dobreee ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złowił Heniu złotą rybkę,a rybka na to puść mnie wolno a spełnie jedno twoje życzenie.Heniu pomyślał kurde ja mam prawie wszystko,piękną żonę,auto,dom,kupę kasy.Więc wpadł na pomysł by mu z fiuta leciało wino,rybka cyk i gotowe.Heniu nalał do szklanki wypił i szczęśliwy wrócił do domu.Zrobił ostrą bibkę z kolegami przed blokiem do samego rana wszyscy szczęśliwi i ostro nawaleni rozeszli się do domów.Rano Heniu wstaje idzie do sklepu,a tam przed klatką stoi pełno kolegów,którzy krzyczą,Heniu daj no tego winka,każdy skacowany.Heniek tak patrzy i pyta macie szklanki?a koledzy NIE! wiec ciągnijcie z gwinta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode małżeństwo wprowadza się do swojego, nowego mieszkanka. Żonka mówi:

- Wiesz, kochanie, nowy domek, nowe zasady. Ustalimy je i będziemy żyć bez problemów.

Mąż skrzywił się na to świergotanie. Ona ciągnie dalej.

- Pierwsza zasada moja to taka: kiedy wyjdę spod prysznica i będę miała bransoletkę na lewej ręce tzn. że nie mam ochoty na seks, a jeśli będę miała na prawej to mam ochotę.

Małżonek dalej myśli i słucha.

... - A teraz ty kochanie, jaką zasadę wprowadzisz?

Odpowiada:

- Jeśli wyjdę spod prysznica w slipkach tzn. że nie mam ochoty na seks, a jeśli bez slipek to mam ochotę i wtedy ch.j mnie obchodzi na której ręce ty masz bransoletkę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na statku stary bosman zaciąga się fajką. Podchodzi do niego marynarz:
- Panie bosmanie, używamy tego samego tytoniu, a jednak aromat pańskiej fajki jest o niebo lepszy od mojego. Niech Pan zdradzi, jak pan to robi?
Bosman na to:
- Ha, chłopcze, mam na to pewien stary sposób: do tytoniu dodaje zawsze parę włosów łonowych młodej dziewczyny...
Zawinęli do portu, po powrocie na pokład marynarz podchodzi do bosmana, wręcza mu fajkę mówiąc:
- No, niech pan teraz spróbuje, zrobiłem jak pan radził! Bosman wciąga dym, rozsmakowuje się nim przez chwile i wypuszcza majestatycznie przez nos:
- Za blisko d*py rwiesz...

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż pyta się żony:

 

-Może chwilka oralnej przyjemności kochanie?

 

-Co!? Że niby mam Ci loda zrobić?

 

-Niekoniecznie. Po prostu pomilcz przez 20 minut

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsze małżeństwo, sypialnia , środek nocy, on przechadza się od ściany do ściany.Kobieta ocknęła się i pyta: co tak łazisz?    Seksu mi się chce,odpowiada stary .Ona odchyla kołdrę i mówi : To chodź . Przecież chodzę, mówi on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsze małżeństwo, sypialnia , środek nocy, on przechadza się od ściany do ściany.Kobieta ocknęła się i pyta: co tak łazisz?    Seksu mi się chce,odpowiada stary .Ona odchyla kołdrę i mówi : To chodź . Przecież chodzę, mówi on

 

Jakież to życiowe... :biggrin:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O tak ! Tego mi barkowało.Marzę o facecie w takich ciuszkach

Od dziś trzymam się od Ciebie z daleka...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne "wietrzenie magazynów" i nie w Media Markt

 

f09ecd0e139231cdbaa514f17b4d2393.jpg
 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...