Skocz do zawartości

Humor +18


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał, aby umieszczać tu humor przekraczający tzw. zdrowy rozsądek, gdzie treść może nie być odpowiednia dla nieletnich :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=jPGlWKDSAH8

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dla tych, co zatankowali w miejscu naszego dzisiejszego spotkania :laugh2: 31.07.2001r. VI Zlot motocyklistów.

hmmm, 2001r - to były czasy... ;)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Dawno ten zlot był, a pamiętam go jakby był dziś...http://hydrozagadka.wrzuta.pl/film/3oNfjWKaGVg/reklama_skittlesGenialne! :Dedit. dodany link Edytowane przez tom3cz3k (wyświetl historię edycji)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pchła spotyka pchłę, jedna jest bardzo zmarznięta, a druga świeża i wypoczęta. Ta wypoczęta mówi:

- Co jesteś taka zimna?

-Jechałam na hawaje.

-Ja też! A jak tam jechałaś?

-Na wąsach motocyklisty.

-Słuchaj to robi się tak: wchodzisz na samolot potem na nogę stewardesy, wchodzisz na górę mościsz się w jej ci*ce , zasypiasz i wstajesz dopiero przy lądowaniu.

Za tydzień znowu: pchła wypoczęta i pchła zziębnięta.

Wypoczęta pchła pyta się:

-I co?

-Zrobiłam jak mówiłaś: weszłam do samolotu, umościłam się w ci*cę, zasnęłam.

-No i co dalej?

-I budzę się na wąsach motocyklisty!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nFJpaVMZ0_Y

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi blondynka do baru... staje na rękach i mówi :- Poproszę piwo na kreche...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip z morałem :)Idzie sobie mała, biedna myszka aż dochodzi do rzeki. Ponieważ to była duża rzeka z bardzo mocnym prądem to myszka się wystraszyła, że nie przepłynie i mówi do ptaka stojącego obok:- Ja taka mała biedna myszka a Ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przewieź na druga stronę...- Nie.- No proszę...- Nie!- No ale błagam...- NIE!Ptak odleciał... Myszka się wkurzyła, zebrała wszystkie siły, wskoczyła do wody i ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg. Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.- Jaki z tego morał?- Jak "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra!

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...