Jump to content

Humor +18

Suchy-wolk

Recommended Posts

• Replies 786
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Suchy-wolk

63

• Piotr

51

• Wojtas

39

• LUBIANY

35

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pewna kobieta zapadła w śpiączkkę. Leżała tak sobie w szpitalu, aż po pewnym czasie pielęgniarki zaobserwowały ciekawą rzecz. Mianowicie podczas mycia intymnych miejsc pacjentki, wykresy na monitorach

Słońce w górze za***rdala. Żaba w wodzie d*pę moczy. k**wa, co za dzień uroczy! Analiza. Wiersz jednozwrotkowy, trzywersowy z rytmem sylabowym, z równomiernie rozłożonym akcentem. Podmiot liryczny

Posted Images

A to dla tych, co zatankowali w miejscu naszego dzisiejszego spotkania :laugh2: 31.07.2001r. VI Zlot motocyklistów.

hmmm, 2001r - to były czasy... ;)
;) Dawno ten zlot był, a pamiętam go jakby był dziś...http://hydrozagadka.wrzuta.pl/film/3oNfjWKaGVg/reklama_skittlesGenialne! :Dedit. dodany link Edited by tom3cz3k (see edit history)
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Suchy-wolk

Pchła spotyka pchłę, jedna jest bardzo zmarznięta, a druga świeża i wypoczęta. Ta wypoczęta mówi:

- Co jesteś taka zimna?

-Jechałam na hawaje.

-Ja też! A jak tam jechałaś?

-Na wąsach motocyklisty.

-Słuchaj to robi się tak: wchodzisz na samolot potem na nogę stewardesy, wchodzisz na górę mościsz się w jej ci*ce , zasypiasz i wstajesz dopiero przy lądowaniu.

Za tydzień znowu: pchła wypoczęta i pchła zziębnięta.

Wypoczęta pchła pyta się:

-I co?

-Zrobiłam jak mówiłaś: weszłam do samolotu, umościłam się w ci*cę, zasnęłam.

-No i co dalej?

-I budzę się na wąsach motocyklisty!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nFJpaVMZ0_Y

dzwoni blądynka do informacji PKP chcę spytać ile trwa pospieszny przejazd pociągiem z warszawy do krakowa?momęcik dziękuje :decayed:

Dowcip z morałem :)Idzie sobie mała, biedna myszka aż dochodzi do rzeki. Ponieważ to była duża rzeka z bardzo mocnym prądem to myszka się wystraszyła, że nie przepłynie i mówi do ptaka stojącego obok:- Ja taka mała biedna myszka a Ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przewieź na druga stronę...- Nie.- No proszę...- Nie!- No ale błagam...- NIE!Ptak odleciał... Myszka się wkurzyła, zebrała wszystkie siły, wskoczyła do wody i ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg. Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.- Jaki z tego morał?- Jak "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra!