Skocz do zawartości

Humor +18


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

dwie koleżanki rozmawiają ze ze sobą. Jedna pyta drugiej "Co robisz że po powrocie do domu twój facet jest dla ciebie taki miły?" To proste jak wchodzę do domu  od razu robię mu focha i całe popołudnie jest miły." To ja też tak zrobię" . Następnego dnia (miałem napisać nazajutrz ale cholera wie jak to się pisze) pytająca przychodzi mocno sponiewierana i skarży się że to przez poradę koleżanki a ta odpowiada "Och zapomniałam ci powiedzieć foch to skrót od fachowa obsługa ch..ja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyt; Panowie pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak?Jeżdżę na oparach , a nie mogę zatankować bo nie wiem co wlać.  Odp:Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobaczysz sama! potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz ; potem''   -- Nie ściemniaj koleżance.Słuchaj jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego to lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę .I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie!                                   ---_Najlepiej nalej wody- :decayed:  wtedy w serwisie udzielą Ci wystarczających informacji.-Słuchaj   jeśli samochód robi brum-brum to jest benzyniak a jak kle -kle to ropniak a jak robi brum-kle to śmiało lej gaz   :decayed:                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie dwóch gangsterów samochodem. Nagle na ulicę wybiega pedał Jan.
Jeden z bandziorów wysiada i mówi:
- Człowieku, co ty odpie*dalasz?
- Posłuchaj, złotówka Ci upadła.
Gangster schyla się, a Jan go ładuje w d*pę. Nagle wysiada z samochodu drugi bandzior i strzela pedałowi w głowę. Idąc do nieba, pedał spotyka św Piotra. Piotr zaczyna go oprowadzać po niebie. Nagle Pedał wytrącił mu z ręki klucze. Piotr schyla się, a pedał go ładuje w d*pę.
Św Piotr na to:
- Od dzisiaj ch*ju mieszkasz w piekle!
Po trzech dniach Piotr rozmyśla... (może źle że wysłałem tego człowieka do diabła... pewnie to dobry chłopak...)
Postanowił po niego zejść.
Zjeżdża na dół, wysiada z windy i widzi, że w całym piekle w pizdu zimno. Podchodzi do diabła, który siedzi na tronie w kurtce puchowej i mówi:
- Ty.... co tu tak piździ?
- Takiś kozak?To się po węgiel schyl.

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa dwoch kumpli...

-Poznalem ostatnio fajna laske, ciasna szparka
-To fajnie, i jak bylo ?
-posuwalem ja ostro od tylu w wannie i nie uwierzysz co sie stalo...
-nawijaj.
-poslizgnela sie na pianie i przyjebala glowa o posadzke, wylecialy jej cztery zeby! 

 

Prawie sie wystraszylem, ale w koncu to mleczaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ty to chyba powinieneś trzymać się z daleka od tego wątku a nie jeszcze materiał zapodawać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gabinetu ortopedy wbiega jego kolega ginekolog i już od drzwi krzyczy:

 -stary, chodź do mnie musisz coś zobaczyć!

 -ale badam teraz pacjenta nie widzisz?

 -no ale chodź, chodź musze ci to pokazać!

 -dobra, ale o co chodzi?

 -no mam klientkę, która ma cipke jak arbuz!

 Ortopeda przeprosił pacjenta i pobiegł z ginekologiem do jego gabinetu zaciekawiony. Wchodzą a tam na fotelu młoda kobieta z rozłożonymi nogami. Ortopeda przyglada się i stwierdza:

 -przecież to normalna cipka jest...

 -nie, nie, ale posmakuj!

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modlitwa kobiety; Panie obdarz mnie mądrością bym mogła zrozumieć swojego męża, daj mi też cierpliwość abym mogła wytrzymać jego idiotyczne pomysły, proszę Cię daj mi też miłość, abym mogła mu wszystko wybaczyć, tylko o siłę Cię nie proszę bo bym go kur... zabiła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak głupie, że aż mnie rozbawiło 

 

Cudownie absurdalnie głupi kawałek :smile:. Mistrzostwo świata

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa dwóch kumpli;Dzięki Bogu , w końcu dostałem rozwód. Kamień spadł mi z serca - mówi pierwszy; I rogi z głowy- dodaje drugi :decayed:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w szkole kazała się dzieciom dowiedzieć jak wygląda ci*ka przed i po stosunku. Mały Jasi przychodzi do domu i biegnie do mamy:

-Mamo, mamo jak wygląda ci*ka przed i po stosunku?

-Czy nie widzisz, ze ja tu sprzątam, gotuję, piorę, prasuję, mam ręce urobione po pachy, idź do ojca! 

Jasiu wchodzi do salonu, a tam ojciec: gazetka, piwko, meczyk w telewizorze, nogi wyciągnięte na stole.

-Tato, tato jak wygląda ci*ka przed i po stosunku?

Ojciec złożył gazetę, wstał, popatrzał na syna. Mija 5 minut - ojciec milczy, mija 15 - dalej nic, mija pół godziny - dalej cisza. Po kolejnej chwili ojciec się odzywa:

-Bo... widzisz synku. Myślę jak by ci to tak obrazowo przedstawić... Przed stosunkiem to jest taki ładny, różowy kwiatuszek, różyczka taka! A po stosunku... hmmm... jakby ci to... hmm... widziałeś kiedyś buldoga wpierd***jącego jogurt?
Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...