Skocz do zawartości

Humor +18


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Lato, popołudnie, mąż mówi do żony:

- Może pójdziemy do łóżka?

- Ale Jasiu jeszcze nie śpi, jak mu

wytłumaczysz, że tak wcześnie do łóżka idziemy? A jak coś usłyszy?

- Ja to załatwię - mówi mąż i idzie do Jasia.

- Jasiu, stań w oknie i licz ubranych na czarno ludzi. Za każdego dostaniesz ode mnie złotówkę.

Jasiu idzie do okna, rodzice do łóżka. Jasiu liczy:

- Złoty, dwa, trzy... Oj, ojcu by taniej prostytutka wyszła, procesja pogrzebowa idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małżeństwie z dłuższym stażem, żona do męża:

- Tobie się wszystko kojarzy z seksem

- No nieprawda - Ty NIE!

 

Podobna sytuacja - żona do męża:

-Zjesz bułkę z pasztetem?

- Nie, zjem sam u siebie w pokoju...

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio stoi przed tablicą, rozwiązuje zadanie, ale męczy się niemiłosiernie. Za bardzo mu to nie idzie, więc co chwile pluje w ręce i wciera ślinę we włosy. Nauczycielka patrzy ze zdziwieniem pyta się go:

- Jasiu! Dlaczego na Boga wcierasz ślinę we włosy?

- Wczoraj słyszałem jak mamusia mówi tatusiowi... pośliń główkę, zobaczysz, że od razu pójdzie ci lepiej...

 

------------

Twój chłopak mi powiedział żebyś tak często nie zmieniała szminki, bo się mu tęcza ne chuju robi

Edytowane przez Suchy-wolk
czcionka (wyświetl historię edycji)

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20141201195329uid2.jpg

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niedługo Walentynki, jest wiele rzeczy do zrobienia. Mnóstwo przygotowań. Załóż nowe spodnie, najlepszą koszulę w kratkę, spryskaj się Paco Rabbane i wyczyść buty. Najpierw jakaś restauracja, nie za droga, w końcu masz tylko 100 złotych na cały wieczór, ale znana. Koniecznie zabierz swoją dziewczynę na Fifty Shades of Grey, to pierwszy krok do zbliżenia. Dużo scen erotycznych i odkrywanie fantazji, o których nawet Ty nie pomyślałeś, a przecież masz bujną wyobraźnie. Wieczór może zakończyć się dobrze, ale pamiętaj, że musisz zadbać o jakieś lokum. Twoja dama, mimo, że założyła pończochy i szpilki, wcale nie chce się bzykać w toalecie w Cinema City. Wyproś kolegów z pokoju w akademiku, albo (co najlepsze!) wynajmij pokój w hotelu. Zadbasz o komfort, a w dodatku będzie jak w filmie. Musisz być czuły i empatyczny, co znaczy tyle, że musisz jej słuchać. Wyczuj jej potrzeby. Seks w Walentynki to podstawa, tak Ci się przynajmniej wydaje. Wzmożona potrzeba okazywania uczuć, która tego dnia przyjmuje krytyczne stadium, jest konieczna.

 

Jesteś mądrym chłopakiem, wiesz, że jeśli seks to tylko z gumką. Mówiono Ci to w szkole, mówiła Ci to też mama. Nawet nie wyobrażasz sobie jakby to było, gdyby Twoja ukochana urodziła dziecko. Zatem przed pójściem do kina wpadasz na chwilę do apteki po paczkę prezerwatyw. Zawsze zastanawiało Cię to, po co komu tyle rodzajów gumek. Bananowe, cienkie, grube, truskawkowe. Przecież Ty chcesz po prostu, może nie po bożemu, ale jednak, kochać się ze swoją dziewczyną. Właśnie, nie po bożemu. Martwi Cię to czasem. Twoja matka należy do chóru kościelnego, a ojciec chciałby do niego należeć, ale niestety nawet wierzący, by mu tego nie wybaczył. Prosta katolicka rodzina z zasadami. Wyłamałeś się z tego paktu, masz grzech. Podobnie jak Twój starszy brat i Twoja starsza siostra. Tłumaczysz to tym, że Bóg by zrozumiał, gdyby widział jak bardzo kochasz swoją dziewczynę. Kupujesz na zapas, przecież potem wyjeżdżacie w góry w przerwie międzysemestralnej. 2 paczki po 18 prezerwatyw, całe 36 gumek. Trzymając je w ręku czujesz się jak prawdziwy mężczyzna. Jakbyś mógł zapłodnić całą planetę swoim złotym nasieniem. Jako dobry chłopak nie zapominasz też o żelu intymnym. Łącznie płacisz trochę ponad 100 złotych. Wiesz, że mógłbyś zapłacić więcej, jeśli byłaby taka potrzeba. Bezpieczeństwo i przyjemność są dla Ciebie najważniejsze. Pociesza Cię też tekst, który czytałeś dzisiaj w metrze. Z powodu ekonomicznego kryzysu, biedni Wenezuelczycy zapłaciliby w swoim kraju za tyle samo komfortu (bez żelu) około 755$, co daje nam prawie 2800 PLN! Nie wiesz, czy się śmiać, czy płakać. W notatce prasowej była też mowa o wzroście cen mięsa, cukru i leków, ale Ty zwróciłeś uwagę na ten jeden szczegół związany z miłością. Od kilku dni nie myślisz o niczym innym, niż miłość. Przez chwilę zastanawiasz się nad wzrostem chorób wenerycznych w Wenezueli. Po chwili myślisz, że jesteś szczęściarzem.

 

Tego pamiętnego wieczoru, 14 lutego, będziesz się kochać się ze swoją dziewczyną. Jakżeby inaczej. Twój plan to przecież majstersztyk. Kolacja, kino, hotel, gumki tańsze, niż te w Wenezueli. Po prostu wszystko co najlepsze. Seks jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

tak mi się przypomniało że mam fajnego okulistę w polubionych na fejsie :biggrin:

 

f3a810dfec.jpg

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą, dobrze się bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. 

Im więcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował. Chłopak się zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy: "Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie - wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki. "Chłopak,pragnąc zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała. Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny... Wporzo! W końcu bierze kieliszek z limonką... W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej słono-zwarzono-gorzki smak paraliżuje jego przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem. 
Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny. Ta usmiecha się szczerze i szeroko: "I jak ci smakowało? Ten drink ma nazwę "Zemsta za Loda''.  :P  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiają dwaj koledzy :

- powiedz, tylko szczerze, miałeś kiedyś tak, że w czasie sexu zsunęła ci się prezerwatywa ?

- jeśli szczerze ... no to tak, raz mi się tak zdarzyło

- i co wtedy zrobiłeś ?

- delikatnie ją wypierdziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca żona z kina i mówi do męża:

- Jakbyś poszedł ze mną na "50 twarzy Greya", to byś się czegoś nauczył...

Na to mąż:

- A ty obejrzałaś wszystkie części Harrego Pottera i co? Umiesz czarować?

 

 

Edit - powinno być raczej w "Trochę humoru", ale jakoś tak wpisałem z rozpędu na "+18" :smile:

Edytowane przez Lancet (wyświetl historię edycji)

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiega kobieta na posterukek i woła Zgwałcili mnie zgwałcili pięciu ich było.

Posterunkowy :pani sie nie denerwuje zaraz wszystkich znajdziemy.

Wszystkich , a po co ? Znajdźcie mi trzeciego i piątego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet figluje s kobietą ( nie swoją ) nagle słychać chrobot otwieranych drzwi. To mój mąż krxyczy ona, skacz przez okno!

Ale to trzynaste piętro!!

Nie bądź przesądny skacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1426942581_by_weider91.jpg?1426942582

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ha! :biggrin: pd, uroniłem łzę, dobre!

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...