Skocz do zawartości

Humor +18


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch generałów - desantowiec i czołgista, przechwala się, który ma odważniejszych żołnierzy, w końcu jeden z nich mów - no dobra, to ja Ci pokażę, że umnie, w desancie są najodważniejsze chłopaki, patrz:

- Szeregowy!

Podbiega jakiś koleś, salutuje i krzyczy -Tak jest!

-Widzicie ten czołg?

-Tak jest!

- Powstrzymajcie go własnym ciałem!

- Pojebało Cię? Przecież by mnie k**wa zmiażdżył!

A Generał obraca się do kumpla i mówi - Niezłe co? Jaką odwagę trzeba mieć, aby tak odpowiedzieć generałowi!

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Jak bedziecie jechać na urlop pamiętajcie, że są miejsca nie wskazane do kąpieli :biggrin:

 

Szara, będzie mi się to śnić po nocach :wacko:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka rozumiem, że to kwestia poszukiwania mieszkania na już tak cię nastraja :P


Szara, będzie mi się to śnić po nocach :wacko:

 

zaraziła się od Roolanda i Barta  :shock3:  :shock3:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co?  Was to nie bawi ??

 

Obrażasz mój gust to są jedne z moich ulubionych kreskówek :biggrin:

Chłopaki przecież to takie życiowe jest. Nie wiem czemu Zebre to tak zdegustowało.

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraziła się od Roolanda i Barta

 

od razu wszystko na nas...

ludzie zwyczajnie przy nas stają się sobą bo tak to przy innych muszą uważać na to co robią i mówią  :P

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czemu Zebre to tak zdegustowało.

 

Nie zdegustowało, tylko przeraziło ;)

Omijam te bajki szerokim łukiem, za bardzo tyrają głowę - i to mają wspólnego z Rolandem i Bartem :biggrin:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za bardzo tyrają głowę - i to mają wspólnego z Rolandem i Bartem :biggrin:

jednym słowem nie możesz przestać o nas myśleć, tak? To własnie miałaś na myśli? ;)

 

 

...a wy to dobre chłopaki i akceptujecie wszytskich jak leci, takie...Matki Teresy Forum. :biggrin: :biggrin:

wiadomo :smile:

 

 

zaraziła się od Roolanda i Barta  :shock3:  :shock3:

My nie zarażamy, serio, mam gdzieś stosowne zaświadczenia ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bart (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

My nie zarażamy, serio, mam gdzieś stosowne zaświadczenia ;)

 

Pozdrawiam

Show me :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zaraziła się od Roolanda i Barta :shock3: :shock3:

 

Bestka, a czym ja się miałam od nich zarazić...?  :blink:

Zaraz się dowiem o czymś, o czym wcale nie chce wiedzieć ;) 

 

 

 

Show me :P

 

mnie też! ^_^

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestka, a czym ja się miałam od nich zarazić...?  :blink:

Zaraz się dowiem o czymś, o czym wcale nie chce wiedzieć ;)

 

nie ty tylko Agata :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ty tylko Agata :P

 

Przecież mają zaświadczenie.....  Nie wierzysz IM??  Szczepione chłopaki, niczym się nie zaraże  a na pewno nie pozuciem humoru bo to juz mam wrodzone :biggrin:

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia tym co mnie nie znają, zupełnie nie rozumiem tych wszystkich wypowiedzi naszych kolegów i koleżanek, ja jestem serio uroczym, szarmanckim i niespotykanie uprzejmym gościem. Wszystko co tutaj wypisują to oszczerstwa i pomówienia ;)

 

Przecież mają zaświadczenie.....  Nie wierzysz IM??  Szczepione chłopaki, niczym się nie zaraże  a na pewno nie pozuciem humoru bo to juz mam wrodzone :biggrin:

Słuchajcie tylko Szarej, jako jedyna mówi prawdę mimo, że żuje humor i ma to wrodzone ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla wyjaśnienia tym co mnie nie znają, zupełnie nie rozumiem tych wszystkich wypowiedzi naszych kolegów i koleżanek, ja jestem serio uroczym, szarmanckim i niespotykanie uprzejmym gościem. Wszystko co tutaj wypisują to oszczerstwa i pomówienia ;)

 

:hihi:

 

spadłam z krzesła!

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hihi:

 

spadłam z krzesła!

 

 

don't woryy

 

szarmancki i niespotykanie uprzejmy Bart z chęcią rozmasuje potłuczone części ciała ;P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla wyjaśnienia tym co mnie nie znają, zupełnie nie rozumiem tych wszystkich wypowiedzi naszych kolegów i koleżanek, ja jestem serio uroczym, szarmanckim i niespotykanie uprzejmym gościem.

 

Brakuje mi tu jeszcze tylko, że wyjątkowo skromnym :hihi:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...