Jump to content

Szkoła jazdy na kat. AM oraz kat. A

Jasiek
 Share

Recommended Posts

Czołem

Przymierzamy się z synem do kursu na prawo jazdy, syn na kat. AM a ja na kat. A. Czy możecie polecić dobrą szkołę jazdy, do której obaj moglibyśmy się zapisać? Szczególnie zależy mi na kwestii podejścia do tak młodego kursanta (syn ma 14 lat). Byłoby fajnie, gdybyśmy trafili na instruktora z powołania, który nauczy syna przede wszystkim bezpiecznej jazdy, a nie tylko wytrenuje do zdania egzaminu. Lokalizacja najchętniej na Teofilowie, ale może też być na Bałutach lub Retkini, ewentualnie w Śródmieściu. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.

LWG

Jest wątek o szkołach nauki jazdy.....  zerknij sobie....ilu ludzi tyle opinii, ale może choć odsiejesz te, których ludzie nie polecają :) 

Ja ze swojej strony polecę Zbyszka Pałgana i jego szkołę HTTP://palgan.pl

również polecam Pałgana

a jeśli chodzi o Turbo - przed jazdami ich motocyklem polecam sprawdzić łańcuch, czasami może spaść. 

Dziękuję za odpowiedzi. Szkoły Driver i Pałgan niestety nie robią kursów na AM. Zobaczę Turbo, choć to trochę daleko ale może rzeczywiście warto.

• 5 months later...

Pierwszy post, więc wypada się przywitać z Koleżankami i Kolegami - czołem!
Aby nie zakładać nowego tematu, podepnę się pod temat @Jasiek.
Mam dwa pytania:

• Jaką autoszkołę możecie polecić w Łodzi (kategoria A)? Lokalizacja nie ma większego znaczenia, jeśli warto, dojadę kawałek ;)
  • Czy w październiku jest sens zapisywać się na kurs?

Dzięki za podpowiedzi!