Jump to content

jezior188

jezior188
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich forumowiczównazywam sie Łukasz, mam 24 lata, i latam na yamaha fz6 s2 naked i pochodze z Koluszekprzygodę z motocyklami zaczynałem jak każdy z was od małych brzęczków, nastepnie przesiadłem sie na suzuki gs 500, a od kilku lat bawie sie fazerem. Na forum trafiłem ponieaz juz troszkę znudziły mi sie samotne przeloty wieczorem po mieście, a również dlatego iż lubie poznawac nowych i interesujących ludzi dla których pasją są motocykle.pozdrowienia dla wszystkich i dobrej przyczepności życzę :smile:

Kolejny Koluszkowianin! Jak to jest, że przez tyle lat lataliśmy tą samą ekipą i nikogo nowego z Koluszek nie dało się przygarnąć, a tutaj tylu pasjonistów pochowanych między Natolinem a Zielenią :)Znajdź na facebook grupę "Koluszkowscy Motórzyści" i polub nas :smile:

pochowani, pochowani bo bardzo zapracowani:)ale myslę że teraz przybyło troszkę wiecej czasu wolnego wiec można znaleźć wspólne tematy

to co panowie, jest możliwość poznania sie w realu i pogadania na tematy dnia codziennego?jestem otwarty na wszelkie propozycje, włącznie z wkupnym:P

AndrzejCBR

jak z wkupnym to chyba bez motocykli %:-)jak z wkupnym to chyba bez motocykli %:-)

powiedzmy że bardzo żadko moge pozwolić sobie na tego typu zawroty gowy:) ale jeżeli juz jest okazja posiedzieć w miłym towazystwie przy piwie lub czymś bardziej % to czemu nie??? jakies propozycje ?? :smile:

jakies propozycje ??

W czwartek o 19:00 robimy spotkanie na rogu Piotrkowskiej i Mickiewicza, moto zostają na parkingu i mają to być właśnie takie pogaduchy na ogródku. Miejsce i spotkanie organizowane przez nasze forum dopiero po raz pierwszy. Wszyscy są mile widziani :)Witam na forum!