Jump to content

Honda Africa crf1000l dct czy manual

PawelSkoczek
 Share

Recommended Posts

PawelSkoczek

Witajcie, 

Na pewno wielu z Was jeździło już Hondą Africa. Zastanawiam się nad zakupem tej maszyny. Jakie macie doświadczenia i spostrzeżenia? 

Lepiej dct czt manual? Przyznam że nigdy dotąd nie jeździłem motocyklem z dct ale czytając różne opinie jestem mocno zainteresowany tą hondą :)

PawelSkoczek

Zapytam ale myślałem że może tutaj też znajdę jakieś opinie :)

Myślę o wyjeździe turystycznym gdzie będę mógł przetestować tą maszynę. Jest troche firm na rynku które jeżdżą po Hiszpanii i Portugalii. 

Ja miałem tylko jazdę testową z DCT i po około 15 minutach przyzwyczajania byłem tym zauroczony. Tylko, że nawet 2h jazdy to za mało aby się o niej obiektywnie wypowiedzieć. Ponoć komputer pokładowy (i skrzynia) uczą się kierowcy i praca DCT po jakimś czasie jest inna niż w motocyklu, który wyjechał z salonu. 
Zakładam, że internety prześledziłeś i takie filmy oglądałeś:
https://www.youtube.com/watch?v=O3PuTbez1lc

PawelSkoczek

Tak. Szukałem już wszędzie👌 i jak dotąd słyszałem same pozytywne opinie na temat tego motocykla. Nie tylko w dct. Na pewno masz rację że 2 h to za mało ale chyba pierwsze co zrobię to też umowie się na jazdę testową. Dzięki za odpowiedź 😉