Skocz do zawartości

Zabezpieczenie podwozia


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco  http://konserwacjapodwozia.pl/ !

Edytowane przez camilos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terenówce pewnie sie sprawdza jak dobrze zrobione. W osobówkach nie jest tak różowo. Bowiem firmy często ludziom malują spód czarnidłami typu  bitex a to tyle daje, że często rdza idzie pod tym i tylko jej nie widać. Najlepsze zabezpieczenia są fabrycznie ale wiadomo jak teraz z tym jest ( honda ufo czy mazda 6) 

Zabezpieczać zawsze warto ale zdrową podłogę, nie na rdzę i dobrym środkiem w dobrym zakładzie gdzie nie robią na sztukę. Inaczej szkoda kasy bo zamiast ewentualne siedliska rdzy naprawić mamy tylko zamalowany kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎20‎.‎03‎.‎2019 o 00:51, camilos napisał:

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco!

Ja natomiast jako fan dobrego samopoczucia i higeny biorę codziennie prysznic.  Wiadomo  jak człowiek coś robi to się poci i brudzi.  Dlatego korzystam z łazienki. Dzięki temu moje ciało jest czyste i pachnące. Polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...