Jump to content

Zabezpieczenie podwozia


camilos
 Share

Recommended Posts

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco  http://konserwacjapodwozia.pl/ !

Edited by camilos (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

W terenówce pewnie sie sprawdza jak dobrze zrobione. W osobówkach nie jest tak różowo. Bowiem firmy często ludziom malują spód czarnidłami typu  bitex a to tyle daje, że często rdza idzie pod tym i tylko jej nie widać. Najlepsze zabezpieczenia są fabrycznie ale wiadomo jak teraz z tym jest ( honda ufo czy mazda 6) 

Zabezpieczać zawsze warto ale zdrową podłogę, nie na rdzę i dobrym środkiem w dobrym zakładzie gdzie nie robią na sztukę. Inaczej szkoda kasy bo zamiast ewentualne siedliska rdzy naprawić mamy tylko zamalowany kłopot.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎20‎.‎03‎.‎2019 o 00:51, camilos napisał:

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco!

Ja natomiast jako fan dobrego samopoczucia i higeny biorę codziennie prysznic.  Wiadomo  jak człowiek coś robi to się poci i brudzi.  Dlatego korzystam z łazienki. Dzięki temu moje ciało jest czyste i pachnące. Polecam gorąco. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...