Jump to content

Zabezpieczenie podwozia

camilos
 Share

Recommended Posts

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco  http://konserwacjapodwozia.pl/ !

Edited by camilos (see edit history)

W terenówce pewnie sie sprawdza jak dobrze zrobione. W osobówkach nie jest tak różowo. Bowiem firmy często ludziom malują spód czarnidłami typu  bitex a to tyle daje, że często rdza idzie pod tym i tylko jej nie widać. Najlepsze zabezpieczenia są fabrycznie ale wiadomo jak teraz z tym jest ( honda ufo czy mazda 6) 

Zabezpieczać zawsze warto ale zdrową podłogę, nie na rdzę i dobrym środkiem w dobrym zakładzie gdzie nie robią na sztukę. Inaczej szkoda kasy bo zamiast ewentualne siedliska rdzy naprawić mamy tylko zamalowany kłopot.

Dnia ‎20‎.‎03‎.‎2019 o 00:51, camilos napisał:

Cześć, jako fan jazdy wyczynowej posiadam samochód terenowy. Wiadomo, sport ten nie należy do najczystszych i po każdej wyprawie na aucie nie ma czystego śladu. Z tego względu staram się dbać o samochód najlepiej jak tylko mogę. Dlatego korzystam z usług zabezpieczania podwozia . Dzięki temu podwozie mojego auta jest niezwykle dobrze zabezpieczone, co jest bardzo ważne w mojej pasji. Dla mnie liczy się przede wszystkim niezawodność sprzętu. Polecam gorąco!

Ja natomiast jako fan dobrego samopoczucia i higeny biorę codziennie prysznic.  Wiadomo  jak człowiek coś robi to się poci i brudzi.  Dlatego korzystam z łazienki. Dzięki temu moje ciało jest czyste i pachnące. Polecam gorąco.