Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Biedny Scyzer tylko po piwko pojechał do sklepu, a wylądował na drugim końcu Łodzi  :decayed:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sufi też obejrzałaś? :biggrin:

Ten w łazience czy w sypialni ?

ja kupiłem go 2 lata temu w Lidlu za 60 PLN - najlepiej wydane pieniądze :smile:

Patrząc co zrobił z Twoim akumulatorem to raczej odradzam

Szczerze, jak leciała to już widziałem jak Fazer leci na to Suzuki i jak to leci dalej i Wasze miny skierowane w moją stronę :sad2: xD

Nie ma to jak zabłysnąć na spocie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również wielkie dzięki dla całej ekipy która mnie odwiedziła, obiecuje ze następnym razem lepiej się przygotuje (stolki, kanapa itp), dzikęki Kasia za naczynia ale nie rób tak więcej :P a co do łóżka  to mogłaś sprawdzić czy wygodne  :decayed: jeszcze raz dzięki wielkie, następnym razem może jakieś % sie zrobi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki

Zgodnie z moimi danymi pogodowymi to w czwartek ma byś pogoda do bani :wacko:

Więc moja propozycja ……. Może w związku z warunkami atmosferycznymi zmienimy datę kolejnego spotu na środę ?

Co wy na to ? :riding:  :riding: :riding:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy nic przekładać bo czwartek to rytuał i tak zostanie :biggrin:  ,a pogoda jest zawsze dobra :riding:

 

upsss  :blink: jaki ja świeżak jestem i taki nie roztropny  :P

 

OK więc bez zmian oczywiście  :decayed:

Ale kto ma ochotę na spocik w środę bez deszczu ?  :laugh2:  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ostatni czwartek już pędziłem na central twierdząc "nieee, przecież rezerwy wystarczy" nie wystarczyła i na tym się moja droga skończyła :P

Jak dzwoniłeś do nas po pomoc to i tak się wszyscy już rozjechali :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tymczasowo proponuję spotkanie skrzyżowanie wcześniej, czyli przy budynku firmy INFOSYS - MAPKA

 

Godzina: 17.30

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega zna sie na pogodzie te wykresy nono .Podobno szukaja pogodynki w TVN Meteo :biggrin:

 

 

to meteo pl :smile: 

 

najważniejsze żeby nie było tych zielonych kresek :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje do 17:30 jakbyście poczekali tak do 18 to było by super:D. Trzeba korzystać jeszcze z pogody.

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...