Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kropli pare spadło. Ja już wychodzę, tylko najpierw muszę do sklepu podjechać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla mnie zlot zakończył się pod Centralem, tj nie leciałem już do Kosmatego :angry:

 

Historia z poranka powtórzyła się i aku znowu padł, ale Kosmaty i Olo popchnęli i V-Strom odpalił :sweatingbullets:

 

Jutro muszę kupić nowy aku bo obecny Exide już wogóle się nie ładuje.

 

Panowie, jeszcze raz wielkie dzięki za popchnięci mnie... ale nie przyzwyczajcie się... :doofywave:

 

:burp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety to już nie ta pogoda dla mnie żeby wieczorami 100 km latać  :unsure:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko napompować koło na stacji, ale skoro tyle osób chciało mi potowarzyszyć to skończyło się na herbatce, za co bardzo dziękujemy Tomkowi  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować Kosmaty za gościnę ;) Suchy za polanie pepsi :smile:

 

ps.piec dobrze grzeje :P

ps2. łóżko rzeczywiście fajne :decayed:

Edytowane przez Marti (wyświetl historię edycji)

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no i idź po prowizję do LIDLa za te 3 sprzedane prostowniki w ciągu 5min  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...