Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Martuś błąd spałaś w moim łóżku dlatego ze mną gdybyś chciała w Chylona łóżku musisz wybrać się do jego ciężarówki bu ha ha :decayed:  :P  :P  ;)


Fakt że Chylon w weekendy w nim śpi nie czyni go przecież właścicielem ewentualnie najemcą ! ha ha hi hi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian miałeś podane tel - między innymi mój ( i na pewno masz do kogoś ) wystarczyło zadzwonić i na pewno ktoś by pilotował Ciebie lub po Ciebie wyjechał :smile:

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne !!!!

 

Kto zgubił u mnie w czwartek wkładkę deflektora z kasku? 

 

Leżała koło wejścia do piwnicy więc pewnie z któregoś kasku leżącego na murku

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian miałeś podane tel - między innymi mój ( i na pewno masz do kogoś ) wystarczyło zadzwonić i na pewno ktoś by pilotował Ciebie lub po Ciebie wyjechał :smile:

 

Nie było mnie jeszcze na forum hahaha pisałem już o tym więc nie miałem możliwości zerknąć w numery ;) ale luzik już jestem na forum i mam je nawet jak jestem w wannie hahahahaha :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiam kto wpadnie, bo ja mam chęć, ale jak tak pizga, to im wcześniej tym lepiej teoretycznie, ale brak celu... Opony nie trzymają jak trzeba przy tych temperaturach, więc proponowałbym w pobliżu śmignąć na herbę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...