Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja też choruję trochę, ale co tam katar i kaszel. Nie pier**l tylko podjeżdżaj! Podjeżdżaj i łap wytryski rozkoszy

 

Co najwyżej mogę autem, bo nie mam jak się wybrać do Wydziału Komunikacji zarejestrować maszynę, jutro to może uczynię :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kupiłeś niezarejestrowany w PL? Bo jeśli tak to masz 14 dni na wizytę w US i 7 dni w UC. Reszta Cię nie interesuje. Za nieprzerejestrowany motocykl nic Ci nie mogą zrobić! Aż Ci zacytuję:

30 dni na zarejestrowanie

Właśnie tyle czasu mamy na zgłoszenie się w odpowiednim wydziale komunikacji od dnia zakupu samochodu za granicą. Jednak urzędnicy z różnych miast zgodnie twierdzą, że tak naprawdę nic się nie stanie jak przyjdziemy po 40, czy nawet 60 dniach. 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Ty kupiłeś niezarejestrowany w PL?

 

Niezarejestrowany w PL, ale to nie temat na taką dyskusję znam swoje prawa odnośnie rejestracji  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowantych zapraszam pod Magazyn Bawełny na Karskiego o 18

 

http://goo.gl/maps/bqES5

 

Lecimy na jabłka do Dmosina

Powrot przez Brzeziny

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jabola to jeszcze bym skoczył ale na jabłka to już nie bardzo, nie te zęby co kiedyś :doofywave:

 

 

załóż państwowe :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jabola to jeszcze bym skoczył ale na jabłka to już nie bardzo, nie te zęby co kiedyś

Pożycz szczękę od teściowej i chrupiesz :biggrin:!

 

Ja tam jadę, dawno nie było dłuższej wycieczki :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do kwaśnej niech podiedzie i zmłodym posiedzi

 

sorrry dziewczyny dziś z tej imprezy odpadają :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrry dziewczyny dziś z tej imprezy odpadają :P

Nas nie będzie...bo...yyy...ten...

 

"Nieliczna grupa samic zbiega się pod koniec jesieni na ustronnych terenach. Często zdarza się iż uda się im zebrać na terytorium jednej z samic, aby uchronić się przed samcami poszukującymi samicy do prokreacji.

Samice podczas zbieraniny dokonują wzajemnego oglądu umaszczenia, a aprobaty wyrażane są za pomocą porykiwań. Samica wydaje w tym czasie liczne dźwięki, które w normalnych warunkach postawiło by ją w sytuacji wykluczenia ze stada. Cel tych spotkań pozostaje póki co niewyjaśnioną zagadką tego gatunku."

czytała Kryska Czubówna :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...