Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

o kurcze :smile: frekwencja całkiem niezła :)mam pytanie... czy można przepisowo zaparkować na tej kostce zaraz za parkingiem pod Centralem? tam gdzie było właśnie spotkanie?gdzie się ruszyliście później?pomysł na spotkania na moto bardzo fajny bo te wspólne spotkania bez moto są strasznie męczące :P:cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

o kurcze :smile: frekwencja całkiem niezła :)mam pytanie...czy można przepisowo zaparkować na tej kostce zaraz za parkingiem pod Centralem? tam gdzie było właśnie spotkanie?gdzie się ruszyliście później?pomysł na spotkania na moto bardzo fajny bo te wspólne spotkania bez moto są strasznie męczące :P:cheers:

Moim zdaniem nie można ... ale nikt nie zwraca na to uwagi, gdyby były 3 motocykle to pewnie panowie policjanci robili by problemy, jednak w takiej ilości dali sobie spokój. Później pojechaliśmy na tzw "zakręt" Skrzyżowanie Dąbrowskiego i Puszkina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się rozmowa z policją i powiedzieli że będą nas odwiedzać w czwartki i jeśli nie będziemy jeździć pietryną i po krawężnikach to nie będą się czepiać.Czyli wjazd i wyjazd przez parking i będzie git:)

Edytowane przez scOti
ort. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe SPOTkanko, w jak zwykle miłej atmosferze i oczywiście dziekujemy Gosiu za pyszny poczęstunek :P Do następnego!

P.S. Następnym razem pójdą 3 blachy ciasta... pierwszy raz chłopcy się wstydzili... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się rozmowa z policją i powiedzieli że będą nas odwiedzać w czwartki i jeśli nie będziemy jeździć pietryną i po krawężnikach to nie będą się czepiać.Czyli wjazd i wyjazd przez parking i będzie git:)

dokładnie tak, więc jest ok :smile:

Moim zdaniem nie można ... ale nikt nie zwraca na to uwagi, gdyby były 3 motocykle to pewnie panowie policjanci robili by problemy, jednak w takiej ilości dali sobie spokój. Później pojechaliśmy na tzw "zakręt" Skrzyżowanie Dąbrowskiego i Puszkina.

oraz do Małej na pizze

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz najtrudniejszy... :P teraz będzie tylko lepiej :)Również dzięki za bardzo miłe spotkanko i wspólne latanie. Oby więcej takich :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

oraz do Małej na pizze

Niestety tam już nie dotarłem, ale mam nadzieje że Ania nie będzie się gniewała - muszę czasem pomieszkać w domu by mnie nie wymeldowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od małej część pojechała do karczmy w Kruszowie.. :riding:

racja - nawet była opcja żeby tam dojechać ale znaleźli się kolejni chętni na pizze i nie daliśmy rady już jechać

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tam już nie dotarłem, ale mam nadzieje że Ania nie będzie się gniewała - muszę czasem pomieszkać w domu by mnie nie wymeldowali.

hehe, nie nie będę sie gniewała:) w ogóle to muszę powiedzieć, że jesteście niesamowici, tyle osób podjechało pod Presto aż miło było oczy nacieszyć widokiem tylu maszyn:) dziękuję tym co zostali przynajmniej lepiej się pracowało wśród znajomych:)ah, i dla motocyklistów być może jednak będą zniżki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem mozna pomyslec nad jakas wspolna rundka po miescie. Fajnie sie lata w tyle maszyn. Co do ciasta to tez sie dziwie ze tak slabo zchodzilo, bo sam zjadlem 4 kawalki :biggrin: bylo pyszne :DCiasteczka rowniez znakomite :DPizza tez byla dobra, tylko czas oczekiwania zbyt dlugi ... ehhhh :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza tez byla dobra, tylko czas oczekiwania zbyt dlugi ... ehhhh :biggrin:

taki maly OT, @lansl na prawdę aż tak długo trzeba czekać?? bo zacznę od jutra latać między stolikami żeby było szybciej :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostalismy pizze, to juz zapomnialem ze ja zamawialem :P Zapewne nie masz na to wplywu, gdyz to wina kuchni. No ale... wkoncu takie uroki pizzeri. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam na to wpływu, to fakt. zazwyczaj sie czeka ok 15min, no ale jak się siedzi w dobrym towarzystwie to czas szybciej płynie :biggrin: mam nadzieję, że za tydzień nie będę musiała pracować i polecę na spotkanie GSem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wydaje mi się że 54 ale się zmieniało na bieząco :smile: Tak jak piżmak napisał z policją spokój z ich strony za nasz spokój , pogadałam z nimi , generalnie dostali prikazi Nas popilnować i tyle , z naciskiem na prośbę o wjazd i wyjazd przez parking . A my z xantonem i Damianem pojechaliśmy do Zbyszka "club Korsarz" na Chojny , miejsce bardzo fajne , świetni właściciele , jest gdzie maszyny postawić , pyszna kawa mrożona , zjeść też jest co , ławeczki , stoliki w ogrodzonym ogródku , później dojechali kolejni , siedzieliśmy do północy :smile: Powiem szczerze takie latanie z miejsca na miejsce wg mnie jest bez sensu , a już polecenie na zakręt całkiem mnie zdziwiło , może i jestem upierdliwa i zrzędzę ale wolę posiedzieć sobie z innymi w fajnym klubie dla motocyklistów niż ganiać jak głupia po Łodzi ..... Pewnie dostanę po głowie za to co teraz napisałam ale trudno , do odważnych świat należy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Forum byliśmy , ja , xanton , Artur ,Damian , Marcin , no i Zbyszek (właściciel ) z Marzenką (Żonka szanowna właściciela) , było bardzo sympatycznie , w kolejny czwartek też tam lecimy , tym razem skosztujemy grochóweczki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie z miejsca na miejsce jest głupie, dlatego właśnie dobrym pomysłem jest to miejsce zbiórek pod centralem, jako punkt zbiorczy i wypadowy. Wczorajsza frekwencja była świetna, ale nie czarujmy się, że będzie tak co tydzień ;P Spotkać się można tam i dalej lecieć w zależności od preferencji zgromadzonych osób :biggrin: Chodzi o to, żeby mieć miejsce w którym jeśli się kogoś spotyka to na bank jest to ktoś z forum :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie !! Ja nie neguję miejsca pod centralem bo jest świetne !! I jako mejsce na zbiórki i pogaduchy wręcz idealne !! A później to jak kto woli i gdzie chce , napisałam tylko że po mieście latać jak kot z pęcherem nie chce mi się i już :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dokladnie ten klubik ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, dziś pracuję do 23 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png ale jakbyście mieli ochotę się gdzieś przemieścić spod centralu i posiedzieć to zapraszam do restauracji/pizzerii Presto na Widzewie za tesco ul.Bartoka 20, możecie liczyć na miłą kelnerkę z uśmiechem, bo na zniżki niestety nie :P

Hehe, jak nas zobaczyłaś to już nie byłaś taka uśmiechnięta hehe

pomimo tak dużej frekwencji ledwo mi sie udało blachę ciasta rozczęstować - chłopaki chyba na diecie :P

Gosia, nie narzekaj - ja jestem przed egzaminem z W-F a nie żałowałem sobie specjałów.Specjalne podziękowania dla LUBIANEGO, że nie pozwolił bym graty z kufra pogubił i scOtiego za wskazanie drogi powrotnej heheCo myślicie by stworzyć listę obecności tych co byli wraz z datą?? Tak dla zaspokojenia ciekawości. Jakby pomysł się spodobał to wpisuję się jako pierwszy :)07.06.2012r.1. siwut

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...