Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowy sezon z racji tego ze przy Centralu bedzie lipa bo remonty itp moze spotykac sie na placu przed hala sportowa przy Al.Politechniki miejsca full Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ciezko znalezc kolejne, dogodne dla kazdego miejsce w miejscu publicznym by robic reklame. Moze okolice manu? Posmigam po miescie i moze znajde fajne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

by robic reklame
Reklamę czego, wiem wiem, dużo osób jedzie żeby się "ZAREKLAMOWAĆ"  :biggrin: . Dla mnie jednym z lepszych miejsc był by plac przed halą sportową, jak wspomniano wyżej. Chętniej bym podjeżdżał. Kiedyś daaawno temu było GABI, dobra miejscówka bo mało w koło ludzi kręcących się pod kołami i wyjazd na drogę dobry, duuużo luźniejszy. Lepszy niż wbijanie się w centrum pod koła nadjeżdżającej fali prawie setki samochodów.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niebiescy nie będą nic mieli jak się zbierzemy przy manu? :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedźmy na della tam miejsca w bród ;-), a tak poważniej nie można by było tam gdzie skończyliśmy moto rajd? Tak tylko rzuciłem, jak coś to mnie poprawcie  B)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaracza/Piotrkowska pod McDonald? Jest gdzie się najeść i miejsca 2x więcej jak pod Centralem.

 

 

yanb.jpg

 

 

Aktualnie nie ma tego ogródka, kupa przestrzeni.

Trzeba zrobić jakąś ankietę bo się nasypie zaraz propozycji i się tego nie ogarnie :biggrin: Jak na razie Hala Sportowa, Manu, pasaż i ten mój McDonald. Coś pominąłem to mnie poprawcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dojazdu pod Central nam nie zamknęli, więc nie martwcie się na zapas... :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na bałagan jaki tam panuje to tylko kwestia czasu.

 

 

 

Ja jestem za Gabi, kiedyś tam sie zbierała ekipa i było bardziej niż spoko, bez żadnych ciśnień i stacja paliw żeby zatankować przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 października rusza remont, ale nie oznacza to, że od razu w tym dniu wbiją tam łopaty i wykopią dziurę... swoją drogą i tak zbliża się koniec sezonu dla nas, przez zimę ustalimy nowe miejsce bo będziemy mieć dużo czasu na to ;)

 

ps szkoda bo gdziekolwiek teraz będziemy się spotykać w czwartki będę mieć dalej niż obecnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jak na razie jest więc nie stresować ;p Pamiętajcie że Central to nasza historia i tradycja! ;d

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...