Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha 

 

dojechałam do Was w Strykowie i w Głownie po postoju nad zalewem pojechałam do domu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałeś w końcu do strykowa i głowna ?

 

Bo właśnie ktoś tam odbił ze względu na ładowanie.

 

Tak, dokładnie :smile: Doleciałem do Głowna, ale dalej już nie ryzykowałem, bo kontrolka ładowania coraz mocniej dawała mi po oczach :biggrin:

Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej jesteś konkretnym podróżnikiem i obieżyświatem z takim wynalazkiem :biggrin: Odpala w ostatnim momencie i szaleje ze światełkami. Nigdy się z tym moto nie będziesz nudził  :riding:

Dzisiaj było konkretnie, z takim przewodnikiem to można nawet Giewont zdobywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaquzie:
Wyskoczyłem z tymi kwiatkami do Suchego jak jakiś szczerbaty do kamieni rozumiesz, ja mu z kwiatkami a on do mnie a co ja mam se z tym zrobić? :ohmy2:

Potem pomyślałem, że mogłem mu jakieś dobre piwko ew. dwa walnąć zamiast tych kwiatków. A miało być śmiesznie mówili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było konkretnie, z takim przewodnikiem to można nawet Giewont zdobywać

 

Suchy chwalą Cię ;)

jaquzie:

Wyskoczyłem z tymi kwiatkami do Suchego jak jakiś szczerbaty do kamieni rozumiesz, ja mu z kwiatkami a on do mnie a co ja mam se z tym zrobić? :ohmy2:

Potem pomyślałem, że mogłem mu jakieś dobre piwko ew. dwa walnąć zamiast tych kwiatków. A miało być śmiesznie mówili..

Spoko, ogarnął temat i podarował najładniejszej niewiaście na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaquzie:

Wyskoczyłem z tymi kwiatkami do Suchego jak jakiś szczerbaty do kamieni rozumiesz, ja mu z kwiatkami a on do mnie a co ja mam se z tym zrobić? :ohmy2:

Potem pomyślałem, że mogłem mu jakieś dobre piwko ew. dwa walnąć zamiast tych kwiatków. A miało być śmiesznie mówili..

 

hahahahahaha

 

Wiesz bo Suchy był w głębokim szoku :P

 

ale spokooo kwiaty przygarnęła taka mała, fajna Zosia i wszyscy happy :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaquzie:

Wyskoczyłem z tymi kwiatkami do Suchego jak jakiś szczerbaty do kamieni rozumiesz, ja mu z kwiatkami a on do mnie a co ja mam se z tym zrobić?

Chciałeś się oświadczyć, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile latanie. Tylko garstka dotarla na dela. Ja niestety juz w drodze do domku :sad2: do nastepnego

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ch*ja we wsi, dzisiejsza traska to jedna z lepszych w tym sezonie  :riding: Plus tego chłodu wieczornego jest taki, że nie ma komarów  B)

 

Edit: Co do kwiatów, to dzięki, ale śmiesznie było jak Cię z nimi zobaczyłem, a nie jak dostałem  :decayed:  Najmniejsza uczestniczka zlotu je przygarnęła.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Krzysiek :biggrin: według TRADYCJI to na drugim zlocie musisz dać wszystkim po piwie :biggrin: :D :biggrin:

WSZYSTKIM ;) zazwyczaj jest to Kasztelan ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mógł bym dziś podjechać bez kwiatków i też bym zrobił furorę :decayed:

flm_1378415249__20130905_190959.jpg

 

kurcze, te plastiki bez plastików to jakoś tak KLIMATYCZNIE wyglądają  :decayed:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, te plastiki bez plastików to jakoś tak KLIMATYCZNIE wyglądają  :decayed:

 

Jak w Mad Max'ie :biggrin:

 

 

Tak czy inaczej jesteś konkretnym podróżnikiem i obieżyświatem z takim wynalazkiem :biggrin: Odpala w ostatnim momencie i szaleje ze światełkami. Nigdy się z tym moto nie będziesz nudził  :riding:

 

 

To jest po prostu system Stop and Go, który synchronizuje się z sygnalizatorami :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre śmiganko. Dzięki jeszcze raz i sorki za Cole w MC nie pamiętam komu wywróciłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pogodę, nie wiem czy uda mi się jutro pojawić :sad2: MZ w rozsypce, a czasu ciągle brak...

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...