Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

No to się widowiskowo, że tak powiem wypieprzę przed wjazdem :> Jakby ktoś wiedział gdzie jedziemy i czy ew. bym jeszcze nadążył :biggrin: to byłbym wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gs 500 to się gdzieś tam czasem nie przewinął? :P

GS przedstawialem na forum kiedys, ale kupilem go na L do auto szkoly, niestety nie sprawdzil sie i szybko poszedl do zyda, po zimie jego miejsce zastapila YBR.

R1 kupilem dla siebie na poczatku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewniłem sobie wolne od 17:30, więc na 18:15 powinienem dojechać pod Central :smile: Mam nadzieję, że nie zastanę pustego placu ;)

 

Napewno nie bo będe tam ja o 18:10 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był skłonny na traskę: Łódź > Stryków (przystanek przy zbiorniku wodnym i czekanie na zguby) > Głowno (przystanek nad wodą na tzw.szybkiego papierosa) > Bielawy > Piątek > Zgierz (przystanek na Malince) > Łódź i np.McDonald's - PATRZ MAPA

 

 

 

Skoro brak jest propozycji,  to poddaję pod rozważenie następującą trasę

 

Propozycji brak, bo czasu brak :smile: Proponowaną przez Ciebie trasę objeździliśmy ostatnio.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania są o 19 jak zawsze, jeżeli macie za dużo wolnego czasu to zapraszamy i o 15, ale nie dziwić się, że pusto o 18, bo większość przyjeżdża zgodnie z planem na 19, np. JA bo tam zaplanowałem każdy czwartek.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wymyśliłem, że o 18stej ;) A może ktoś tylko tak sugerował. Czyli pojawiam się po 18stej na spokojnie :smile:

 

Trasa świetna, mam nadzieję, że będzie też grupa do 100 km/h :smile: Nawet będziemy jechali przez moje okolice :biggrin:

Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to śmigam fikołki pod Central, jakoś za 2h dojadę A trasa konkretna, będzie przerwa na siku i tankowanie, np. tam gdzie ostatnio w Strykowie?

 

Między Łodzią, a Strykowem tankujcie maszyny, a w Strykowie się spotkamy już gotowi do jazdy.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że poczekaliście w Strykowie :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się dotrzeć pod Central, choć dosłownie w ostatniej chwili przed wyjazdem w trasę i nie bez problemów :biggrin:

 

Niestety, jak część z Was wie, padło mi ładowanie i jazda była męczarnią, ponieważ motocykl gasł ;) No raz zgasł, bo nie odkręciłem kranika, ale odpalił w samą porę :biggrin:

 

Choć krótko - jestem bardzo zadowolony, było naprawdę fajnie i co najważniejsze nawet nadążałem, choć obrotomierz miał co robić :biggrin:

 

Dziękuję za udany wieczór i, o ile uda mi się maszynę ogarnąć, do zobaczenia za tydzień! :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się dotrzeć pod Central, choć dosłownie w ostatniej chwili przed wyjazdem w trasę i nie bez problemów :biggrin:

 

Niestety, jak część z Was wie, padło mi ładowanie i jazda była męczarnią, ponieważ motocykl gasł ;) No raz zgasł, bo nie odkręciłem kranika, ale odpalił w samą porę :biggrin:

 

Choć krótko - jestem bardzo zadowolony, było naprawdę fajnie i co najważniejsze nawet nadążałem, choć obrotomierz miał co robić :biggrin:

 

Dziękuję za udany wieczór i, o ile uda mi się maszynę ogarnąć, do zobaczenia za tydzień! :biggrin:

 

Leciałeś w końcu do strykowa i głowna ?

 

Bo właśnie ktoś tam odbił ze względu na ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że poczekaliście w Strykowie :biggrin:

 

Kurczę , naprawdę staliśmy w Strykowie dłuższą chwilę w oczekiwaniu na spóżnialskich.....

Było miło , fajna trasa , dzięki wszystkim z przejażdżkę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyy to ty tam byłeś? to ja Cię w Głownie nie poznałam :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyy to ty tam byłeś? to ja Cię w Głownie nie poznałam :P

Akurat w Głownie odbiłem na chwilę na Lotos i dołączyłem jak ruszyli na Bielawy ,  Ciebie w ogóle nie widziałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...