Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

....i ja się pojawię :riding:to do 19.00LWG

kurcze, dziś pracuję do 23 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png ale jakbyście mieli ochotę się gdzieś przemieścić spod centralu i posiedzieć to zapraszam do restauracji/pizzerii Presto na Widzewie za tesco ul.Bartoka 20, możecie liczyć na miłą kelnerkę z uśmiechem, bo na zniżki niestety nie :P

"Presto" bardzo dobra sieć pizzerii polecam :drool:Pizza prosto z pieca opalanego drewnem,a nie jakiegoś elektryka http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamjak narazie pogoda zapowiada się nieźle a ja dziś jeszcze nie jeździłem więc może przy okazji latania wybiorę się w waszą stronę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miniemy się gdzieś po drodze jak będę jechał do pracy . do następnego razu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem to wrzuciłem (tak, wiem że się powtarzają). Na drugi raz fajnie byłoby się umówić gdzie potem jedziemy (albo chociaż powiedzieć). Wielkie dzięki za spotkanie, świetnie było zobaczyć znajome mor...twarze.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak w mordę strzelił dla mnie udane spotkanie;D z miłym spotkaniem panów niebieskich;d i tych nieoznakowanych;pJa wracając jeszcze miałem mały terror bo mnie preludą debil denerwował;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee oni stali jeden na motorku a drugi passatem nieoznakowanym i sobie tak stali a po chwili scoti mówił żeby parkingiem wyjechać a nie chodnikiem bo nagrywają, i żeśmy spokojnie sobie odjechali ;)A propos Julka zdjęcia bym chciał;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

No było nas trochę ;) ,a z panem z niebieskim kogutem na tyle moto jechałem aż do Zielpolu na Rokicińskiej, później skręcił w stronę Przybysza :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Też dołoże jedno zdjęcie od siebie.

 

Dołączona grafika

 

Ważne że z tygodnia na tydzień pojawia się coraz wiecej motocykli :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego pana na żółtym suzi to ja dziś pomiędzy Strykowem a Łowiczem w towarzystwie dwóch innych motocykli nie mijałam? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...