Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

A wam tylko prezenty w głowach  :biggrin:

 

Gdzie jedziemy w ten czwartek? Patrzę na mapę od 10 minut i nie wiem..  :hihi:  Coś mnie korci strzelić na Wawę, ale nie wiem czy znajdą się chętni  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak pozwolę sobie zadać pytanie - jakie są jeszcze inne opcje? Czy raczej powinienem zapytać jak przebiegają te czwartkowe spotkania? :smile:

 

Czytałem trochę ten temat, ale nie znajdę obecnie czasu na 100 stron :biggrin: Spotykacie się, chwila rozmowy i rozjazd w różne miejca/kierunki? :smile: Jakie to zazwyczaj są miejsca?

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy w Wawie na stary rynek podjechać na kebaba  :hihi:

 

 

 

Że tak pozwolę sobie zadać pytanie - jakie są jeszcze inne opcje? Czy raczej powinienem zapytać jak przebiegają te czwartkowe spotkania?

 

Czytaj ten temat przed przyjazdem, to się dowiesz czy są jakieś kierunki obrane. Każdy jedzie w swoją stronę, ale zazwyczaj kilka grup się tworzy, więc zazwyczaj każdy znajdzie swoje grono motocyklowe :smile: Pytaj, gadaj, rozglądaj się i nie stój w miejscu! To na pewno znajdziesz bratnią duszę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że tak pozwolę sobie zadać pytanie - jakie są jeszcze inne opcje? Czy raczej powinienem zapytać jak przebiegają te czwartkowe spotkania? :smile:

 

Pierwsze moto wbijają już przed 18. Kumulacja koło 19 .

 

Wtedy tworzą się różne grupki (w zależności od możliwości i pomysł na wieczór).

Przeważnie:

- 1 grupa jedzie do Kruszowa coś dobrego zjeść :eat:

- 2 grupa jedzie na Della :riding: , popaczeć jak inni latają na kole B) i też pogadać

- 3 grupa ma obmyśloną konkretną trasę :moto:  z jakąś główną atrakcją :cool:

- 4 grupa zostaje dłużej sobie pogawędzić :news: , a później gdzieś się przejechać kawałek :moto:

 

To by było tak w skrócie :hi: . Sam wybierasz zakończenie wieczoru :dance:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipę po mojej małej nieobecności ( zwiedzałem Bługarie) gdzie jak zauważyłem jest nie tylko lans w klapkach ale i bez kasków :biggrin: myślę że to przez tą pogodę która mnie właśnie załamała po takim czasie z utęsknieniem chciałem gdzieś dziś polatać a tu kiszka ... Mam nadzieje że Suchy zamówił pogodę na czwartek żeby coś pozwiedzać :decayed:  może być i Wawa :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :biggrin:

 

Ja właśnie planowałem pojechać na Della, więc chyba tak zakończę pierwszy czwartkowy wieczór, jeśli się znajdzie ekipa. Chyba, że na miejscu ktoś przekona mnie na coś innego ;)

 

Już nie mogę się doczekać! :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma na jutro jakiś plan lotu ? Bo jak na razie tylko ten wypad do Wawy widzę :P i szczerze to nie wiem czy mam to traktować poważnie ;) jak coś to proszę o kontakt na tel bo jestem w pracy i mogę nie zdążyć przejrzeć forum :smile:

Edytowane przez Zdunek22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jebniem na Jeziorsko zamiast Wawy?  :riding:  Tylko ile można jeździć po ośce.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziorsko - wieczór - lasy -zwierzęta - 99% już tam było

 

Warszawa - autostrada - prawie zupełny brak zwierzyny  - jeszcze nas tam nie było - mam po drodze do domu :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warszawa - autostrada - prawie zupełny brak zwierzyny  - jeszcze nas tam nie było - mam po drodze do domu

 

No, ale mam nadzieję, że mówisz o bliskości domu w drodze powrotnej? :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leccie sobie na za***iste naleśniki do Borek

http://goo.gl/maps/Kamb2

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... Na Wawkę bym się chętnie załapał. Tyle, że póki co urlopuję. No nic może się jeszcze zbierze ludzi. Faktycznie tą autostradą się jedzie tak sobie. Często tamtędy śmigam czy an moto czy puchą i spory ruch jest. Uważajcie na siebie i do następnego razu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można wrócić sobie przez Rawę albo Grójec. Może i trasa do Wawy nie piękna, ale ile można jeździć w te same miejsca, a sezon się niedługo kończy więc warto wyskoczyć tu i tam :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bez różnicy haha byle by polatać i w sumie zrobić jakąś nową traske :decayed:  Tylko te chmury rozgonić żeby się mokro nie zrobiło :whistling:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pogoda nie sprzyja, a miało być tak pięknie.... W takim razie może traska wokół komina? - PATRZ MAPA

 

Central > Arturówek > Zgierz > Aleksandrów > Konstantynów > Pabianice > Rzgów > Kruszów  :eat:

 

Do Arturówka jest prosta droga jak w mordę strzelił, więc ten najgorszy przejazd przez miasto będzie znośny, ponieważ każdy sobie dojedzie w swoim tempie nad wodę, a potem można polecieć w grupie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...