Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Super wypadzik,polatało i popływało się,i gdzie niegdzie pocisnęło :biggrin: także czwartek zaliczony n 6tkę+ :biggrin: miło było poznać nowe twarze i przywitać znajomych :riding:  w Kruszowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany czwartkowy meeting pod centralem ;) mimo upału :P

Jak widać było, przybyli najwytrwalsi :biggrin: 

 

Na Dellu widać było, że chyba się większość zagotowała :decayed:  bo była nas garstka :smile:

Ale towarzystwo jak najbardziej zacne ;) !

 

Dzięki wielkie! B)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze Strykowa już tak blisko miałam do domu :P

 

dzięki ekipo, której połowy nie znam za zawrotkę i wycieczkę :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wycieczkę , rydwan no i tradycyjnie dell na koniec na kruszów już było za późno .Fajnie się z wami lata . Marta z nami jest zawsze fajowo do domku wróciłaś trochę  później , ale było warto co. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypadzik wczorajszy/dzisiejszy :smile: pływanko faktycznie najlepsze po takim dniu nie porównując oczywiście do towarzystwa... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było miło Was zobaczyć nawet przez te 5 minut :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam bo wszystko szybko szybko, za długo siedzieliśmy nad wodą :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej :biggrin:

 

jechałam z Wami aż do Strykowa :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ale czekałam dalej :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za rondem (obok 2 kawek) TheBestka jak nas mijała to chyba nam machała na pożegnanie a my z Kwaśną pomyśleliśmy że źle pojechaliśmy... -_-  wróciliśmy do ronda i pojechaliśmy na stryków :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koledzy z grupy "Szybcy i wściekli " czekali na nas - tylko, że my już tam nie dojechaliśmy hi hi hihi .Może następnym razem poczekają przy rozjazdach -tych pierwszych ... :smile:

 

ja się przyznaję, że nie znam tamtych okolic Łodzi .... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

proszę Cię... :smile: pyrkotaliśmy w tempie działkowym jadąc po drodze ze skutersami, traktorami i innym wolnobieżnym żniwnym sprzętem... a jak patrzyłem w luterko to myslę: kurna, prawie same plastiki - będzie "winięte" nie dam rady na nakedzie, zeby tylko nie zgubić prowadzącego, żeby nie zgubić... i tak cały czas purkałem sobie radośnie niespiesznie za Kubą, w luterku widziałem lampki, więc mówię: ulitowali się ludziska nad biednym działkowcem... :smile: dojechalim na miejsce (Ozorków) a tu zonk... musieliście łoić tak, że nawet Was nie zauważyliśmy, kiedy nas wyprzedziliście :P:biggrin:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

będzie "winięte" nie dam rady na nakedzie, zeby tylko nie zgubić prowadzącego, żeby nie zgubić...[...]... musieliście łoić tak, że nawet Was nie zauważyliśmy, kiedy nas wyprzedziliście :P:biggrin:


Działkowy to powinien felietony do gazet pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas na zmianę miejscówki? (mapa:hihi:

 

flm_1376657977__img_1195.jpg

 

A pod Centralem standardowo:

 

flm_1376658020__img_1194.jpg

 

Żartowałem, trochę z Łodzi za daleko :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...