Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

temat zmiany był już wałkowany parę razy, nie ma co zmieniać. przecież nie musimy stać miliona godzin pod tym centralem tylko zebrać chętnych i gdzieś lecieć w trasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie usmażę gdzieś po drodze to oczywiście dojadę :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mała tobie wszystko jedno bo na mniejszej powierzchni to tak nie czuć temperatury

Mniejsza powierzchnia = mniejsza chłodnica... więc nie wiem :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kosmaty grabisz sobie !  :biggrin:  wcale nie jest chłodniej jak się jest małym. Jestem bliżej asfaltu więc mnie grzeje od dołu a słońce doprawia jak oczywiście we mnie trafi  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej gdzieś się spotkać gdzie nie grzeje tak, tylko czy jeśli zmienimy miejsce spotkania teraz to czy wszyscy chętni, którzy mają przyjechać zobaczą info o zmianie? może dziś spotkajmy się normalnie a pomyślimy o tym czy jeśli są takie upały to będzie jakieś miejsce zastępcze ale niech to będzie ustalone i gdzieś obwieszczone. Chociaż nadal uważam, że miejsce pod centralem jest ok i chyba nie musimy tam stać godzinami! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana centrala odpada bo połowa ludzi nie przeczyta, zwłaszcza ostatniego dnia. Poza tym zmiany już były omawiane i nic z tego nie wyszło. Central musi zostać, a jak komuś słońce w lato przeszkadza to polecam wyprowadzkę na Grenlandię, Svalbard lub chociaż północ Norwegii  :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyyyyy,

 

Zmiana centrala odpada bo połowa ludzi nie przeczyta, zwłaszcza ostatniego dnia. Poza tym zmiany już były omawiane i nic z tego nie wyszło. Central musi zostać, a jak komuś słońce w lato przeszkadza to polecam wyprowadzkę na Grenlandię, Svalbard lub chociaż północ Norwegii  :biggrin:

 

Nie mądruj się bo Ci lusterko odpadnie... :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Tyyyyy,

 

 

Nie mądruj się bo Ci lusterko odpadnie... :smile:

ROTFL!!! Genialne :biggrin: :D :biggrin:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo miło, widzieć znajome twarze, te nowe zresztą też :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I człowiek podjechał na moment i bez dalszego wypadu się nie odbyło :smile: dzięki za miłe popołudnie 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodziło! pogadali chwilkę i w drogę;) rydwan był, pływanko było, no i tradycyjnie Kruszów  :laugh2:  ale mi brakowało czwartkowych spotkań  ^_^ dzięki za wspólny wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaRoD super miałeś kombi :smile:

 

jeden juz jest, na zielonym rumaku - dokładnie nie widzę z góry ;p

To chyba byłem ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...