Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Wypad jak zwykle na duży plus :smile: 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam mi właśnie WeRide pokazywało koło 20.00 :biggrin:


Suchy, dzięki za suweniry i ekipie za miłe spotkanko ;) O mało nie dostałbym wp##dolu od jakiegoś typa, któremu się puchą bardzo spieszyło ale kilka osób zadeklarowało pomoc w razie czego :P - to miłe ;)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za latanko całej ekipie :riding: z którą pojechaliśmy do Spały,lodzik zaliczony ,dobrze kręcony przez panią w wewnątrz budki :biggrin: Parę szybkich zakrętów i ładnych prostych,tego mi brakowało,oraz podziękowania  dla achmed'a666.Do szybkiego zobaczenia :pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby mi kto moto zajumał to wiem gdzie szukać ;-P

pod warunkiem, że zostawiasz zalogowany telefon w motocyklu z odpowiednią baterią :riding:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

następnym razem nie spaceruje bo to nie dla mnie

Bo to nie było dla Ciebie tylko dla komarów. Rzucono Cię im na pożarcie :biggrin:

 

A ja sobie poleciałem dalej i zrobiłem nocną wycieczkę... przez Opoczno, Sulejów, Piotrków i prosto na Kruszów. To dlatego reszta ekipy już wylatywała jak ja leciałem ale co tam. Od czasu do czasu samotna jazda po nocy to właśnie to, co tygryski lubią najbardziej :biggrin:

Nudne skręty na Tomaszów i skracanie drogi omijałem. Zrobione ponad 180 km ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk zrobiliśmy taką samą trasę z tym że jeszcze był Dell i parapet ;) i ja jak zawsze robię jeszcze okrężną rundkę do domu moją ulubioną trasą :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie ;) jedzie ktoś jutro pod central :P ???

 

bo nie wiem ile zabrać olejków do opalania :decayed:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz ile ci się do plecaka zmieści :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś przed urlopem muszę sobie coś trzeba pojeździć. Do zobaczenia pod Centralem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...