Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Są jakieś pomysły na jutrzejsze spotkanie? :biggrin:

Ja przyznam szczerze, że najdalej się zapuszczę na Kruszów, bo moja szybka jest tak zmasakrowana, że jakakolwiek dalsza wyprawa po zmroku byłaby nierozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim jestem nowy na forum będę 01.08.2013r pierwszy raz na zlocie pod centralem. Dla mnie to naprawdę fajna sprawa będzie z kim polatać, samotna jazda ma swoje uroki ale całą ekipą to mega frajda. pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jutro zrobimy jakiś fajny wypad spod centralu :riding:  wcześniejsze latanie to ciekawa propozycja ale niestety ja robię do 17 więc nie dam rady

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał wiedzieć mam nadzieje że nasz szanowny redaktor naczelny Suchy skończył się już urlopować i zaplanuje dla nas coś ciekawego :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam bym chciał wiedzieć mam nadzieje że nasz szanowny redaktor naczelny Suchy skończył się już urlopować i zaplanuje dla nas coś ciekawego

 

Szanowny "JA"  :hihi:  - teraz będę zaczynał ten właściwy urlop, zatem zaplanować mogę i podsunąć propozycję, ale czy sam będę mógł zrealizować ten plan? - Okaże się jutro i napiszę co nieco  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIędzy 18 a 20 są ludzie. Zwykle najwięcej jest między 18:30 a 19:30, kiedy to zapadają decyzje dotyczące wycieczek i formują się różne grupy wypadowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że żadnej wycieczki na dziś nie zaplanowałem i nie zaplanuję, ponieważ chciałbym wcześnie wrócić do domu (czyt. do 22) i przygotować się do jutrzejszego opuszczenia Polskich granic  ;)

 

P.S. Prawdopodobnie po spotkaniu pod Centralem, uderzam na Kruszów na kolację  :riding:


UWAGA! Wszystkie dotychczas opłacone gadżety biorę pod Central i następna tura będzie do odbioru dopiero po 16 sierpnia! 

 

Poniżej lista osób, które opłaciły swoje zamówienia na dzień 1 sierpnia 2013:

1. Kamaras & Pati

2. Arthur

3. DominikHonda

4. Irek

5. Kofi

6. Bercikoski

7. MetalEBR

8. Sobek

 

Jeżeli ktoś opłacił zamówienie, a nie ma go na liście proszę dziś o PW do godziny 18.00.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ok skoro Suchy nic dłuższego nie przewiduje to może ja zaproponuję żeby przejechać się do Spały. Jak będzie więcej chętnych to zrealizujemy ten przejazd  :riding: 

Na ten moment jestem ja i mój kumpel Wojtek

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby później mnie niebiescy za organizatora nie wzięli i nie szukali pod Centralem :decayed::biggrin:

 

Jedna ekipa pewnie pojedzie na Kruszów z Suchym :whistling:

 

Ja natomiast tym co chcą przejechać się troszkę dalej proponuje Spałę wyjazd 19:30 spod Centralu :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja natomiast tym co chcą przejechać się troszkę dalej proponuje Spałę wyjazd 19:30 spod Centralu :riding:

 

 

Jeszcze w tym miesiącu nie byłem :P , także chętnie się przejadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...