Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewictwo stracone ;) spotkanie czwartkowe #1 zaliczone ;)

 

Tylko szkoda, że nikt nie leciał na Kruszów :decayed:  musiałem zadowolić się hot-dogiem na statoilu :biggrin:

 

Dzięki za miłe towarzystwo :smile:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo tam wczoraj policja na dellu przetrzepała? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na Suchego do 19.00 a potem musiałem się zawinąć na dwie godzinki. Na Dellu byliśmy koło 1 w nocy ale nikogo już nie było :sad2:

 

Suchy - next time albo gdzieś na mieście - numer mam ;)

 

P.s. miło było poznać większą ekipę ;)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kogo tam wczoraj policja na dellu przetrzepała? :smile:

 

Od razu przetrzepała ;) pewnie chcą kupić motonga i dopytywali się czy same z siebie na 1 kole jeżdżą ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz jaki kolor jest najszybszy :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przetrzepała ;) pewnie chcą kupić motonga i dopytywali się czy same z siebie na 1 kole jeżdżą ;)

 

tiaa, no tak mi się właśnie wydawało ;P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewictwo stracone ;) spotkanie czwartkowe #1 zaliczone ;)

 

Tylko szkoda, że nikt nie leciał na Kruszów :decayed:  musiałem zadowolić się hot-dogiem na statoilu :biggrin:

 

Dzięki za miłe towarzystwo :smile:

 

my byliśmy w Kruszowie :biggrin: 

a w Kruszowie spotkaliśmy naszego ulubionego LUBIANEGO :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki za fajny wypadzik. Żona u mnie też kipi złością :P . Miałem tylko jechać pod central :hihi: . Pozdro

 

Przecież z pod Centrala do Spały jest blisko to już bez afery :biggrin: Zabierz żonę następnym razem i będzie zadowolona  :smile: 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadzik zacny, dawno takiej rundki nie robiliśmy w tyle maszyn do Spały  :riding: W gruncie rzeczy wróciłem o 1 w nocy, ale do Kruszowa dotrwali tylko twardziele  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko szkoda, że nikt nie leciał na Kruszów

Fred jakieś nieaktualne informacje masz. W kruszowie było ze 15-20 osób w godz 22:00-23:00. Po spale śmignęliśmy i z tego co wiem to nie tylko my :biggrin:

 

 

 

kogo tam wczoraj policja na dellu przetrzepała?

Mnie już pod Centralem trzepali :biggrin:

 

 

 

W gruncie rzeczy wróciłem o 1 w nocy, ale do Kruszowa dotrwali tylko twardziele 

Twardziele to dotrwali do Della po Kruszowie, Suchy mięczak :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie już pod Centralem trzepali :biggrin:

W takim ciężkim szoku po tym byli, że jak wracaliśmy z Della po północy to jeszcze stali przy tym przejściu podziemnym.... Może czekali aż po lataniu wszyscy się tam odmeldują z powrotem :biggrin:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było spotkać tak liczne grono, ludzi nietypowych :-) bo zadowolonych z życia, pierwsze lody przełamane ;-) do następnego

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co odwaliłeś pod Centralem? 

Nic, dostali zgłoszenie, że ponoć się ścigamy i szukali organizatora tej imprezy. Oczywiście zaprzeczyłem, że cokolwiek organizuję (bo przecież taka prawda). Panowie jedynie spisali sobie dowodzik (nie wiem po co ale nie widziałem problemu by to zrobili) i pouczyli żeby spokojnie jeździć. Pełna kultura. 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fred jakieś nieaktualne informacje masz. W kruszowie było ze 15-20 osób w godz 22:00-23:00. Po spale śmignęliśmy i z tego co wiem to nie tylko my :biggrin:

 

Do 22 to byście mnie chyba holowali bo bym z głodu padł :P

 

Ech szkoda, że jednak nie wybrałem się z Wami do Spały :unsure:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://angelikapa7.wrzuta.pl/film/amYFqxce2V3/spala   trochę jakoś made by kalkulator ale w końcu to nie go pro za 1500 zł tylko nie wiem co za 150 ;p

Nie ma tragedii z tym filmikiem i nawet siebie na nim dojrzałem :hihi:

Fred w Spale można było zjeść więc proszę się nie tłumaczyć :decayed:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred poskąpił na wachę i go pokarało, takie doborowe towarzystwo było, takie dobre lody w Spale a placek w Kruszowie... cóż; dziś wyglądał jakby był DZISIEJSZY - cud, miód, malina :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://angelikapa7.w...YFqxce2V3/spala trochę jakoś made by kalkulator ale w końcu to nie go pro za 1500 zł tylko nie wiem co za 150 ;p

Przynajmniej nie widać numerów rejestracyjnych :P podczas tych wszystkich "bezpiecznych manewrów" :P

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred jazda była jak najbardziej przepisowa ale rzeczywiście brak widocznych numerów jest tu zaletą. Teraz już wiem jak reklamować rejestratory ze słabą rozdzielczością :decayed:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P polecam się na przyszłość :P Turbo

 

 

 

Fred poskąpił na wachę i go pokarało, takie doborowe towarzystwo było, takie dobre lody w Spale a placek w Kruszowie... cóż; dziś wyglądał jakby był DZISIEJSZY - cud, miód, malina :biggrin:

:eat: :eat: :eat:  i znów zgłodniałem !!! :biggrin: No w tym miechu z powodu przeprowadzki, portfel nieco się uszczuplił :P  mam nadzieję, że kolejnym razem dam radę ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik git :smile: ,fonia nagrana,to w pewnych momentach wiało jak huragan 5 kategorii :biggrin:,no ale się jechało to i wiało hi hi,SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sebol jak wyprzedzałeś to z moto zwiewało :biggrin:  haha, były dwa momenty co aż się skuliłam jak mnie wyprzedzałeś  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...