Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ty chyba dawno w ucho na sucho nie dostales
Oj nie strasz nie strasz  ;)   :biggrin:  :biggrin: bo się boje < az mi sie bardziej spać zachciało   :hihi:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pragnę wszystkich przeprosić gdyż dzisiejszy deszcz spadł z mojego powodu. po prostu chciałem mieć czysty motocykl. A niestety zawsze ale to zawsze jak zajadę na myjnie po godzinie czasu leje okropniasty deszcz. Dziś więc nie mogło być inaczej. jeszcze raz przepraszam.

A już myślałem , że wczoraj obiadu  nie zjadłeś do końca, i dlatego pada :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii nie specjalnie pozwoli ...

post-1716-1370470492,21_thumb.jpg

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, o ile pogoda pozwoli :smile:

 

...i o ile ktoś znowu paczki z książkami nie zostawi ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie podjechał jak nie będzie padało z tym że dotarł bym około 19 jesteście tam jeszcze w tych godzinach ?

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19 jest zbiórka  :hihi: Więc będziemy.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie będzie padać. Ja już dziś na moto śmigałem, ale chętnie pod central podjadę choćby po to, by zobaczyć znajome mordki :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania wyglądają chyba tak, że na początku trochę się pogada, a później się śmiga :P;)

 

(przynajmniej tak mi się wydaję, chociaż mogę się mylić bo jestem dziewicą w czwartkowych spotkaniach :P )

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przejeżdżałem nie dawno i chyba już po imprezie?? Czy po prostu nie zauważyłem ? :P

 

Mapka z pierwszego posta aktualna?

A była też jakaś impreza ?

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza/Spot/Spotkanie tak mi się napisało ;)

 

 

 

mogę się mylić bo jestem dziewicą w czwartkowych spotkaniach

 

No właśnie ja chciałem się rozdziewiczyć i nie wyszło, a leciałem po drugiej stronie Piłsudskiego więc mogłem nie przuyważyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie ja chciałem się rozdziewiczyć i nie wyszło, a leciałem po drugiej stronie Piłsudskiego więc mogłem nie przuyważyć ;)

 

Też myślałem o stracie dziewictwa, ale te chmury nie zachęcały :/ tym bardziej, że w prognozie mówili, że będzie bez opadów, a zawsze jest odwrotnie :]

Mam nadzieję, że w czerwcu w końcu się pojawię ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przejeżdżałem nie dawno i chyba już po imprezie?? Czy po prostu nie zauważyłem ? :P

 

Mapka z pierwszego posta aktualna?

Ciąg dalszy spotu był w Oberży w Kruszowie. Po tym część osób miała jechać na Della. Czy wydarzyło się coś w międzyczasie to niech napisze ktoś kto był przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w tej grupce bardziej bliżej della :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...