Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie w swoim domku przez ta pogode i 12-13 godzinne doginanie w pracy... :blink: wiec tydzień wytrzymam a potem niech wali się pali ale wekend  będzie latany  ;)

wiec ktora pod centralem ?

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie lać to też melduję się o 18-ej. :riding::biggrin:

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie wolne miejsce i oczywiście nie będzie padać, to też bym chętnie Was poznał :smile: Jeżeli nie mielibyście nic przeciwko oczywiście, bo nie ukrywam, że jestem "świeżakiem", nie tak, jak większość, która to nie na jednym spotnaiu była ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jednak odpuszczam, jak patrzę na te chmury to nie chce mi się zastanawiać czy padać będzie za 10 czy za 15 minut, a jazda w deszczu, choć możliwa, to do przyjemnych nie należy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dąbrowie zaczyna grzmieć:sad2: znów musze sobie odpuścić a jeszcze w tym roku nie miałem okazji być na czwartkowym spotkaniu pod centrlem:(  jak nie pogoda leci sobie ze mną w kulki to praca;/ kolejne wolne popoludnie czwartkowe dopiero za dwa tygodnie... może wtedy uda mi się na troche do Was podjechac:)



Miałem nosa... juz pada;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też odpadam, jak tylko widziałem co się dzieje z godzinkę temu, to już piwko otworzyłem.. "slawek9-89", ja też będę mógł dopiero za 2 tygodnie wyskoczyć z powodu pracy, więc może jakoś razem się zgadamy i pojedziemy jak tylko będzie pogoda? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem się pojawić, ale ledwo zdążyłem na parking w pierwszych kroplach  :smile: .

Jak pogoda dopisze to może w końcu Was poznam osobiście za dwa tygodnie.

Pozdrawiam LwG

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pragnę wszystkich przeprosić gdyż dzisiejszy deszcz spadł z mojego powodu. po prostu chciałem mieć czysty motocykl. A niestety zawsze ale to zawsze jak zajadę na myjnie po godzinie czasu leje okropniasty deszcz. Dziś więc nie mogło być inaczej. jeszcze raz przepraszam.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pragnę wszystkich przeprosić gdyż dzisiejszy deszcz spadł z mojego powodu. po prostu chciałem mieć czysty motocykl. A niestety zawsze ale to zawsze jak zajadę na myjnie po godzinie czasu leje okropniasty deszcz. Dziś więc nie mogło być inaczej. jeszcze raz przepraszam.

 

 

super mnie złapało gradobicie :P

 

nie mogłeś jeździć brudnym???? ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wczoraj najeździłem - prawie cały kilometr wykręciłem i k...wa znów zaczęło lać, więc dziś już mogę sobie odpuścić i leczyć zakwasy po wczorajszym :smile:

 

Zyygy po sezonie wyczyszczę Ci motor szczoteczką do zębów tylko teraz już go nie myj, bo sąsiedzi będą brać mnie za idiotę jak ciągle będę chodził w pełnym rynsztunku do garażu i z powrotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyggy miałem to samo jak puszkę myłem ;p dobrze, że moto nie mam 3 dni bo pewnie też by mnie ten grad dzisiaj dopadł ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pragnę wszystkich przeprosić gdyż dzisiejszy deszcz spadł z mojego powodu. po prostu chciałem mieć czysty motocykl. A niestety zawsze ale to zawsze jak zajadę na myjnie po godzinie czasu leje okropniasty deszcz. Dziś więc nie mogło być inaczej. jeszcze raz przepraszam.

Jasne... :>

 

A nigdy nie pomyślałeś, że po prostu zawsze nachodzi Cię ochota na mycie moto tuż przed deszczem... ? :P:biggrin:

Edytowane przez x10d (wyświetl historię edycji)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos puszka dalam rade, dobrze ze w automacie :smile: Ale warto bylo, bylo fajniutko... Najpierw z Dannem Kruszow, potem Dell, Mconald... Fajowo... Dzieki chlopaki, jestescie zajebisci kumple... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Dzieki chlopaki, jestescie zajebisci kumple...

już tak się nie podlizuj  :biggrin:  nastepnym razem to nie ma uja lecimy Kawką  :hihi:  :biggrin:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze sie nikomu podlizywac Dann ;) Ty chyba dawno w ucho na sucho nie dostales :biggrin: A tak w ogole to idz juz spac, bo pozno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...