Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tu chciałam podziękować Agnieszce  za "prowadzenie  grupy"!- z dobrą prędkością jechaliśmy - droga kiepska i deszcz - chłopaki się nie znają !! tylko zapie*ać chcą !!  a AGAJAGA ostrzegła profesjonalnie przed dziurami i zajączkiem ! dzięki !!



 

 

Troche nie mialem z kim gadac ale looz ;p a do kruszowa nie mialem sily leciec juz przysypialem

 

 

Dzięki !!! nawet nie komentuję dalej tego !! albo nie !! skomentuję ! Trzeba było nawijać bajerę a nie przysypiać :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylączam sie do podziekowań. Profesjonalne pilotowanie z uwzględnieniem warunków atmo i umiejetności grupy. RE5PECT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu chciałam podziękować Agnieszce  za "prowadzenie  grupy"!- z dobrą prędkością jechaliśmy - droga kiepska i deszcz - chłopaki się nie znają !! tylko zapie*ać chcą !!  

 

No właśnie ja to tak średnie mogłem dopasować się do waszych prędkości ... 

Dlatego też dołączyłem do sebola i Zyygy i chyba był z nami "niko" ? - sorry po nicku jeszcze nie znam ..

Stworzyliśmy mini-grupę i swoim tempem, mimo braku wiatru dojechaliśmy do celu :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Troche nie mialem z kim gadac ale looz

Trzeba sobie było 2 bronki na odwagę walnąć. Ja też niektóre twarze widziałem pierwszy czy drugi raz ale pogadać zawsze można.

 

 

 

kruszowa nie mialem sily leciec juz przysypialem

Ja nie wiem jak można przysypiać jak tak pizga... przy prędkości 100 km/h + byłem trzeźwy i ożywiony jakbym kreskę wciągnął :biggrin:



 

 

Dlatego też dołączyłem do sebola i Zyygy i chyba był z nami "niko" ? - sorry po nicku jeszcze nie znam ..

Nawet mi nie mów... twarze znajome ale po nickach to 30% z wczoraj nie znałem :biggrin:

 

Weźcie może napiszcie kto był i czym :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Weźcie może napiszcie kto był i czym :biggrin:

 

Ja byłem ... dziwne ale takim czarnym Fazerem przyjechałem ...  :riding:  :hihi:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało,ale ta grupka która jechała jak mówią wolnym tempem ,a my troszku cisnelismy i to prosta drogą,była przed nami w Kruszowie hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało,ale ta grupka która jechała jak mówią wolnym tempem ,a my troszku cisnelismy i to prosta drogą,była przed nami w Kruszowie hi hi

 

 

Jak ja tam momentami grubo ponad 200km/h odkręcałem to nie chce wiedzieć ile oni lecieli :biggrin:

"wolnym tempem" - jasssne ;)

DAWCY :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie chodzilo o odwage zeby podejsc i pogadac, bo jak ktos mnie spotkal na jakis zjazdach to mnie wszedzie pelno. Wczoraj byl nie moj dzien bo dzisiaj po dniu wolnym do pracy, ;p jakis niemrawy bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tam momentami grubo ponad 200km/h odkręcałem to nie chce wiedzieć ile oni lecieli :biggrin:

"wolnym tempem" - jasssne ;)

DAWCY :biggrin:

 

a ja słyszałam, że aż ktoś z motocykla zsiadał, żeby sprawdzić czy mu się koła kręcą :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja byłem ... dziwne ale takim czarnym Fazerem przyjechałem ... 

No właśnie...a ja myślałem, że Ty masz nick: Suchy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak zgadza sie niko leciał z tą troszke bardziej szalona grupa

 

ja pamiętam !! krótki rękawek i 20 lat hi hi :decayed: Bart też pewnie pamięta no i Różowa żeby nie było !! hi hi :decayed:

 

 

wróć! wczoraj mówiłeś 20 lat ?!!?!! hi hi kłamca :decayed:

Edytowane przez Kwaśna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj Kwaśna te 20 lat tyczyło sie stażu palenia, a tak naprawde to czuje sie tez na 20 no i prosze mi tu nie wymawiac mojego wieku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cos konkretnego na oku ?

Bo mam słabą silną wolę...

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...