Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Marta to na Aleksandrów wpadnijcie blok na przeciwko Bliskiej droga na Konstantynów jeszcze będziemy bo potem pod central lecimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się spóźnię  -_-

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór z przygodami Stoje na polu między Strykowem, a Ozorkowem i czekam na pomoc drogową Tylna opona do roboty lub wymiany Dowiem sie u wulkanizatora No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dziś był pechowy dzień

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarlem pod central dzisiaj. Dzieki za mile przyjecie do grona. Postaram sie czesciej pojawiac ( zalezy jak robota ) przejazdzka pod ikee swietna. Pozniej zawitalem do domu niestety. Suchy dzieki za smyczke ponad programowa.

 

LwG

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu A ja wciąż w polu na lawete czkam Chlodno się zaczyna robic... wilki jakieś

 

to ciebie spotkaliśmy w drodze do Ozorkowa? :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ta laweta jedzie?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ostrzeżenie :smile: smerfy nadal stały u jakiegoś Ferdka w bramie :smile: ja bym przegonił takich że mi podjazd do domu blokują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wątpliwości czy się dziś pojawić pod centralem, ale muszę przyznać, że bardzo miło mnie zaskoczyliście. super atmosfera, pełen luz, świetni ludzie.

 

Jak już udało się zaparkować bez zahaczenia o inne sprzęty, dalej poszło już z górki :smile:

 

Jeśli ktoś z nowych forumowiczów, ma wątpliwości czy pojawić się w czwartek, to nie myślcie za dużo tylko przyjeżdżajcie, bo warto.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim obecnym za miły wieczór i mam nadzieję, że do przyszłego czwartku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór z przygodami Stoje na polu między Strykowem, a Ozorkowem i czekam na pomoc drogową Tylna opona do roboty lub wymiany Dowiem sie u wulkanizatora No cóż...

Dzięki za info o misiakach :smile: przydało się choć siedzieli w puszce pochowani. Później jeszcze w Zgierzu nieoznakowani pokarali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejszy wypad moim zdaniem bardzo udany :smile: Z taką ekipą dawno nie jechałem, trochę moto się skusiło na trasę  :riding:

 

Nie odbyło się oczywiście bez małych problemów z GPS  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le , dzisiejsza jazda lacznie z paliwem - pare stowek w plecy ... i fartem prawka nie stracilem :smile:

Czemu Pan tak szybko jechal ?! booooo..... boooo... Bo Lubie zapier*alac !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le , dzisiejsza jazda lacznie z paliwem - pare stowek w plecy ... i fartem prawka nie stracilem :smile:

Czemu Pan tak szybko jechal ?! booooo..... boooo... Bo Lubie zapier*alac !!!

 

jak się zakończyła przygoda w Zgierzu? Musiałem już do pracy niestety jechać

 

ale ekipa super :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le , dzisiejsza jazda lacznie z paliwem - pare stowek w plecy ... i fartem prawka nie stracilem :smile:

Czemu Pan tak szybko jechal ?! booooo..... boooo... Bo Lubie zapier*alac !!!

jak widać "elokwencja" cię uratowała ;)

 

mówiłeś prostymi słowami to i niebiescy zrozumieli :smile:

 

skąd ta laweta jedzie?

może dopiero produkują tą lawetę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarłem do domku. No poczekałem na tym polu trochę. Mieli problem żeby znaleźć taką lawetę, która będzie w stanie moto zabrać. Potem trochę czekania, jeszcze trochę czekania... i jeszcze odrobinkę... Wielki ukłon w stronę Tomka, który pojechał do Ozorkowa i przywiózł mi ciepłą mega parówę i soczek :biggrin: Podsumowując ... kawał blachy wbity w oponę, która się rozdarła ;( Czeba szukać nowych kapci. Mimo wszystko ciesze się ... bo strzeliła przy 120km/h w zakręcie... dupskiem zarzuciło ale na szczęście bez gleby

post-1539-0-78134200-1368747076_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle

 

dobrze że się tak skończyło i wszystko oki :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le , dzisiejsza jazda lacznie z paliwem - pare stowek w plecy ... i fartem prawka nie stracilem :smile:

Czemu Pan tak szybko jechal ?! booooo..... boooo... Bo Lubie zapier*alac !!!

 

 

To było zatrzymanko? ile pkt. ? :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i fartem prawka nie stracilem

 

przesadzasz. No chyba ze po pijaku zapier.... :P

 

 

 

To było zatrzymanko? ile pkt. ? :smile:

Max 10 więc nie jest źle, no chyba że już ich dużo miał

 

 

 

przy 120km/h w zakręcie... dupskiem zarzuciło ale na szczęście bez gleby

:whistling:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle rozwalona oponka. Dobrze ze bez gleby.

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...