Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Największy target jest o 19.00, to zależy jakie plany ? :biggrin: Może nie będę pytał...  :hihi:

 

Ja postaram się być ok.18.45, żeby ok.19.15 wystartować - może traska Łódź>Brzeziny>Stryków>Łódź?  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic taka trase.

Pozniej ze Strykowa na Della mozna zajechac. Oby tylko nie kruszow :biggrin: Wczoraj jak zwykle nikt nic nie wymyslil i ekipa polecielismy do karczmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać kilka osób z forum, aczkolwiek z kolegą troche za "młodo" się czuliśmy :biggrin:

 

Co masz na myśli "młodo" się czuliśmy ?

 

 

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dojechalem :/ Moj pracownik mial kolizje i musialem zawrocic...

Jak bedzie pogoda to jutro polatam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co masz na myśli "młodo" się czuliśmy ?

 

 

 

Dopóki tam na 125tkach nie przyjechali to najmłodsi byliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co masz na myśli "młodo" się czuliśmy ?

 

 

 

Chcial powiedziec ze Bulba to stary dziad ;D

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sympatyczny wypadzik

Sebol -  żałuj że się zwinąłeś, bo my do 1:20 lataliśmy... a gdzie nie byliśmy! :biggrin:

 

Dziękuję wszystkim za udane latanko, najbardziej super ekipie za udany wypad "after-party" :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak najbardziej sympatyczny wyjazd. Trochę się początkowo pogubiliśmy, ale Sebol prowadził spóźnialską ekipę, to wiedział, gdzie lubię na niego czekać  :laugh2:

 

P.S. Mnie po 22 halny zwiał w inną stronę niż DELL  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol -  żałuj że się zwinąłeś, bo my do 1:20 lataliśmy... a gdzie nie byliśmy! :biggrin:

 

Dziękuję wszystkim za udane latanko, najbardziej super ekipie za udany wypad "after-party" :biggrin:

cholera podkusiło mnie jechać po żonke i przywieź ją do domu,że nie polecieliśmy z Bulwą na della po drodzę na Kruszów się wybraliśmy a tam jakaś ekipka na kawach bała przez chwilkę ,tak że my tak około 00:30 zjechaliśmy ns chatę.Ale Fakt jest faktem żałuje,bo moją kobietkę mogła przywieź koleżanka :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pisze się jutro na taką trase ?  :

 

Central- Piłsudskiego- Kopcińskiego- Srtykowska- Stryków- (nowa trasa Stryków Ozorków -piękna szeroka droga :smile: ) - Zgierz Mc Donalds

 

Z Mc Donalda można polecieć na Della trasą:

Zgierska- Włókniarzy- Mickiewicza- Rokicińska- Dell 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...