Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Czas odświeżyć temat  :riding:

Zamawiał już ktoś ładną pogodę na czwartek ? :whistling:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widziałem w Polsacie że w:

Wt. - sucho

Śr. - pada deszcz

Czw. - nie pada sucho

Pt. - pada deszcz

Sb. i Nd. sucho do 15*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety ale miejsca pod centralm średnio mało :/ Proponuję abyśmy tak czy siak pierwsze spotkanie tam zrobili a potem coś pomyślimy ;) Ja będę w ten czwartek, oglądałem pogodę i ma być lux ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz nadszedl czas zaczac regolarne zjazdy pod Centralem!Co wy na to ? :)Czwartek godz. 17:30 ???

 

 

może jednak 18.00 ?

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może jednak 18.00 ?

 

I tak będzie stanie do 19 i ciężka rozkmina, co dalej, a potem wszyscy pojadą do Kruszowa  :whistling:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie stanie do 19 i ciężka rozkmina, co dalej, a potem wszyscy pojadą do Kruszowa  :whistling:

 

Kto może przyjedzie wcześniej, kto nie to poźniej i tyle, zreszta jak zawsze :smile:

 

Do Kruszowa podobno kiepska droga, rozkopana i zabłocona... (ja osobiście nie widziałem, jedynie słyszałem)

 

Tak czy inaczej wszystkie drogi prowadzą w 2 miejsca :biggrin: Kruszów lub Dell :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do Kruszowa podobno kiepska droga, rozkopana i zabłocona... (ja osobiście nie widziałem, jedynie słyszałem)

 

My dzisiaj przetarliśmy szlaki - żadnego błota nie zauważyłam, ale fakt, trochę utrudnień jest, aczkolwiek tylko zaraz na wyjeździe z Łodzi przed Starową Górą, a potem przed Tuszynem. Dalej już gładko. 

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czwartek też bym chętni zaatakował, ale wypada kino o 18.00, więc część ludzi odpadnie w tym ja..  B) Niech ktoś zabierze aparat jak coś, policzy ludzi, trzeba statystyki zacząć prowadzić może  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...