Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkania super ale czemu nie robimy wspólnych przelotów przez miasto ?

Wybierzemy trasę jakaś równa godzinę startu i już.

Niech kierowcy wiedza ilu nas jest w mieście a moze bedą bardzie uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to spot a nie parada. Tu nie chodzi o jazde po mieście, cotygodniowy hałas, blokowanie miasta i walke z Policją bo i tak już grono było obserwowane i jest nadal. Wycieczki są, cały czas ktoś gdzieś śmiga więc można się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy robić co tydzień przelot przez miasto w tyle osób to pewnie szybko się skończy ta zabawa.

Poza tym parady ślubne nie będą sprawiały tyle radości ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jak ktoś chce dowiedzieć się więcej lub pomóc przy organizacji "motocyklowej masy krytycznej" to niech wpadnie troszkę wcześniej pod central, tak na 18:30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaplanujmy jakiś wyjazd o 19.30 w stronę... no właśnie, nie mam pomysłu na cel. Na pewno nie Kruszów, ale może Warszawa (nową trasą), Bełchatów, Spała, Tomaszów? Gdzieś bym dzisiaj się przejechał :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa fajne ruiny w Besiekierach za Leczyca ale to 70km.

Mozna by tez zrobic nalot na Zgniłe Błoto 20km.

 

Po drodze bym Wam pokazal, gdzie jest najlepsza w lodzi i okolichach tortilla :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa fajne ruiny w Besiekierach za Leczyca ale to 70km.

Mozna by tez zrobic nalot na Zgniłe Błoto 20km.

 

Po drodze bym Wam pokazal, gdzie jest najlepsza w lodzi i okolichach tortilla :biggrin:

 

A ja zgłodniałem :biggrin:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob mialo przed chwila malego peszka na DELLu :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob mialo przed chwila malego peszka na DELLu :sad2:

 

Tzn??

 

A swoją drogą, to fajnie, że dzisiaj tak dużo ludzi dopisało na spocie...miło się patrzy na taką gromadkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomagali dziurawy budzet panstwa

na krancowce autobusowej

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ktoś miał pecha przy wiadukcie na kaliskim:((((Jak wracaliśmy ze spotu to widzieliśmy jak go niebieski Pan na policyjnym motongu spisywał:sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to pan policyjant na tym motórze przejechał sobie wszystkie pasy w poprzek nie będąc oznaczony jako pojazd uprzywilejowany tj. bez koguta, zapalił go dopiero jak zajechał drogę chłopakom, mogą tak?

tak czy inaczej podobno skończyło się na upomnieniu

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwszy raz byłem na spocie i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony ilością ludzi :smile: A może był ktoś taki kto nas wszystkich policzył ? :biggrin:

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to pan policyjant na tym motórze przejechał sobie wszystkie pasy w poprzek nie będąc oznaczony jako pojazd uprzywilejowany tj. bez koguta, zapalił go dopiero jak zajechał drogę chłopakom, mogą tak?

Nie mogą. Do momentu gdy nie ma włączonych kogutów muszą przestrzegać przepisów.

 

Nam tylko zwrócili uwagę byśmy się przestawili ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ktoś miał pecha przy wiadukcie na kaliskim:((((Jak wracaliśmy ze spotu to widzieliśmy jak go niebieski Pan na policyjnym motongu spisywał

Tak, zgadza się... najwyraźniej mój hornet przyciąga misiaków. Na Dellu też go oglądali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...