Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

rOOl a sam jadłeś tyle by inni nie musieli się męczyć, nie?:P

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bałem, że to ja najbardziej złośliwy i wredny jestem

Co prawda nie znam Twoich możliwości w kwestii bycia złośliwym, ale obstawiam w ciemno, że Scoti bije Cię na głowę, bo o tym akurat coś wiem :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki niestety w weekend nie zrobie :sad2: Od reki sie nie dostanie, zreszta trzeba najpierw sprawdzic ktora to :biggrin: Caly dzien dzisiaj pracuje to nie dam rady zaprowadzic R1 do lekarza :biggrin: ehhh :/

 

 

 

Co prawda nie znam Twoich możliwości w kwestii bycia złośliwym, ale obstawiam w ciemno, że Scoti bije Cię na głowę, bo o tym akurat coś wiem :biggrin:

 

Nastepana Pani :biggrin:

 

Scoti ale Ty masz przeje..ne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie znam Twoich możliwości w kwestii bycia złośliwym, ale obstawiam w ciemno, że Scoti bije Cię na głowę, bo o tym akurat coś wiem :biggrin:

No to niech tak pozostanie :smile: Chociaż jeszcze się o tym nie przekonałem. Muszę go sprowokować... Tylko ciii, niech to będzie tajemnica

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie znam Twoich możliwości w kwestii bycia złośliwym, ale obstawiam w ciemno, że Scoti bije Cię na głowę, bo o tym akurat coś wiem :biggrin:

 

ja Ciebie też :* :biggrin:

 

Linki niestety w weekend nie zrobie :sad2: Od reki sie nie dostanie, zreszta trzeba najpierw sprawdzic ktora to :biggrin: Caly dzien dzisiaj pracuje to nie dam rady zaprowadzic R1 do lekarza :biggrin: ehhh :/

 

 

ZAKŁAD ŚLUSARSKI MECHANIKA POJAZDOWA

 

Andrzej Grzyb Remigiusz Grzyb

 

Naprawa linek do pojazdów i maszyn.

Regeneracja podnośników szyb.

Demontaż i montaż linek w samochodach

 

Łódź, ul. Wojska Polskiego 190

Tel. 602 - 285 - 428 ; 501 - 027 - 872

 

od reki mi dorobili linke za 40-50zł (nie pamiętam dokładnie)

 

Linki niestety w weekend nie zrobie :sad2: Od reki sie nie dostanie, zreszta trzeba najpierw sprawdzic ktora to :biggrin: Caly dzien dzisiaj pracuje to nie dam rady zaprowadzic R1 do lekarza :biggrin: ehhh :/

 

 

Nastepana Pani :biggrin:

 

Scoti ale Ty masz przeje..ne :biggrin:

 

tiaa... :P

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

ZAKŁAD ŚLUSARSKI MECHANIKA POJAZDOWA

 

Andrzej Grzyb Remigiusz Grzyb

 

Naprawa linek do pojazdów i maszyn.

Regeneracja podnośników szyb.

Demontaż i montaż linek w samochodach

 

Łódź, ul. Wojska Polskiego 190

Tel. 602 - 285 - 428 ; 501 - 027 - 872

 

od reki mi dorobili linke za 40-50zł (nie pamiętam dokładnie.

 

ooo dzieki , musze zadzwonic tam zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta byla policja na przystanku ale pojechalismy w takie miejsce ze nas 20 min szukali :biggrin: zrobili runde po rondzie, posiedzeli w samochodzie, popatrzyli i jak my wyjechalismy to pojechali za nami ale nic nie robili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja wczoraj szukała dziury w całym zatrzymali mnie do rutynowej kontroli bo niemieli o co się czepić bo jechałem równo z nimi tj 60km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Was zabrac na za***iste jablka pod Glowno (juz powinny byc dojzale) :smile:

 

Tyle ze my wyruszamy powiedzmy o 18:30 spod IMAX`a

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...