Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

ROZJECHAŁAŚ PIESKA ?????

Nie :P Zachował resztki zdrowego rozsądku i odbił się od mojego buta :P Ale zrobiło się ciepło nie tylko mnie :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mały, do mnie dziś się jakiś husky po drodze do pracy się przymilał ale ten się chciał ewidentnie pościgać :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :P Zachował resztki zdrowego rozsądku i odbił się od mojego buta :P Ale zrobiło się ciepło nie tylko mnie :P

 

przynajmniej on..

 

tak się znęcać nad biednymi, bezbronnymi... zwierzakami..i te uśmieszki to chyba zbędne

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

przynajmniej on..

 

tak się znęcać nad biednymi, bezbronnymi... zwierzakami..i te uśmieszki to chyba zbędne

 

scOti - ale to nie było zasadzenie psu kopa, tylko atak psa w formie wyskok z boku pod jadący ulicą motocykl

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć psy wyczuwają złych ludzi - ale żeby tak szybko poznał się na Julce?:P

 

p.s.

Julka, wiesz że Cie lubię;)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mały, do mnie dziś się jakiś husky po drodze do pracy się przymilał ale ten się chciał ewidentnie pościgać :smile:

 

Od mojego buta tez sie kiedys odbil, tyle ze wielki, kudlaty bydlak. Mialem szczescie ze szybko nie jechalem. Czasem trzeba noge wystawic, jak cos z boku wali w moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać, mnie jak wracałem do domu jeż wybiegł na drogę, na szczęście strachliwe zwierze stanęło jak wryte, więc można było ominąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od mojego buta tez sie kiedys odbil, tyle ze wielki, kudlaty bydlak. Mialem szczescie ze szybko nie jechalem. Czasem trzeba noge wystawic, jak cos z boku wali w moto :biggrin:

 

A wczoraj chciał cię pogryźć pachołek biało czerwony :smile: czy to nie ciebie

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee noo rewelacyjna pogadanka, co do czwartku super wycieczka! fajnie by było tylko szybciej sie zebrac. Ustalmy gdzie np za tydzien tama jeziorsko i ruszamy 19.20 zeby jeszcze wode po widnemu zobaczyc:D dzieki tym co jechali pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są koty, jak przeleci, to trzeba uważać, bo czasem coś im odbija i wracają...

 

o kurcze już dawno się tak nie uśmiałam :smile::)

hahahahaha

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOti - ale to nie było zasadzenie psu kopa, tylko atak psa w formie wyskok z boku pod jadący ulicą motocykl

Dokładnie! Nie chciałam zrobić mu krzywdy i nie zrobiłam :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Arecki dnia 03 sierpień 2012 - 17:49 napisał Najgorsze są koty, jak przeleci, to trzeba uważać, bo czasem coś im odbija i wracają... o kurcze już dawno się tak nie uśmiałam :smile: hahahahaha

Jednych to śmieszy inni później mają sporo sprzątania...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednych to śmieszy inni później mają sporo sprzątania...

 

Arek nie śmieszy mnie rozjechanie kota tylko opinia na temat ich mądrość :smile: a zresztą :smile: czasem mam poprostu głupawkę :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie śmieszy mnie rozjechanie kota tylko opinia na temat ich mądrość :smile: a zresztą :smile: czasem mam poprostu głupawkę :smile:

 

OK ;)

W przypadku puszki to jest tylko sprzątanie lub wymiana jakiegoś plastiku, a co do moto, to nie chcę nawet myśleć.....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj chciał cię pogryźć pachołek biało czerwony :smile: czy to nie ciebie

 

Jaki pachołek ??

Jeśli mówisz o tym na trasie i lusterku to nie mnie :biggrin: tylko młodego :biggrin:

 

Dokładnie! Nie chciałam zrobić mu krzywdy i nie zrobiłam :smile:

 

Czasem trzeba wystawić nogę, po to żeby zwierze nie wpadło pod motocykl i nie zrobiło sobie krzywdy. Lepiej niech się odbije od buta, niż wpadnie pod koła.

 

 

Gdzie teraz lecimy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda dopisze to ja bym się chętnie przed spotkaniem umówił gdzieś na jakieś winkle. Najlepiej z kimś kto jest z nimi obyty i coś podpowie i zna jakąś dobrą miejscówkę niedaleko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis moze w koncu podjade na spotkanko jak nie zapomne znowu:P

 

No nareszcie! Kuba mówił, że masz psa, więc weź poprawkę na 100% obecność policji na spocie, jeśli Twój jest mocno ogołocony :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Kuba mówił, że masz psa, więc weź poprawkę na 100% obecność policji na spocie, jeśli Twój jest mocno ogołocony :P

 

spoko juz kilka kontroli przeszedl :P co nie zmienia faktu ze zawsze z mandatem :biggrin: ale w koncu zbieraj punkty wygrywaj nagrody:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...