Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj pod centralem wieczorem coś się dzieje?

Jeżeli są jakieś plany piszcie sms 509-337-587

 

O 19 dzisiaj to zaczyna się Odcina. Spontanicznie to będzie na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że po 19 dotre do Łodzi, spotykacie się w jakimś konkretnym miejscu?

Chłopie przeczytaj chociaż 1'szy post i zapoznaj się z nazwą tematu - http://motocykle-lod...flm/#entry35065

 

Jeżeli chcesz się spotkać spontanicznie albo konkretny zrobić wypad za miasto, to zrób to w innym wątku :wry:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się spotkać większą grupą to radze na sam początek odwiedzić central w każdy czwartek o godzinie 19.00 spotykają się tam osoby z forum i można zaznać nowych znajomości a co do dzisiaj to nie raczej nic się nie dzieje. Masz mocna głowę to wsiadaj w Taxi bierz kiełbaski i przyjedź na Drewnowską 50 tam na pewno kogoś poznasz ;DD

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w miejscu parkowania sprzętów....

są to zapewne prace poprzedzające...... właściwą inwestycję... Przebudowa ul. Piotrkowskiej na odc. od Placu Wolności do Piłsudskiego /al. Mickiewicza wraz z przebudową skrzyżowań i dróg bocznych oraz remontem nawierzchni w podcieniach budynków” ....28 sierpnia jest przetarg + 3 tygodnie na ogłoszenie wykonawcy i rozpoczynają się prace budowlane na Etapie I b. odcinku (Nas najbardziej interesującym) od skrzyżowania z al. Mickiewicza / al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Nawrot / ul. Zamenhofa (bez tych skrzyżowań, łącznie z objętym zakresem projektu odcinkiem ul. Roosevelta)

aaaa....termin wykonania Etapu I to 31 stycznia 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiichoooo :smile: bo wykraczesz :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa na tamę całkiem sprawnie wykonana (mimo kilkunastu moto i jakiś przeszkód po drodze),

szkoda tylko że w sumie jak już dojechaliśmy to było ciemno :sad2: i jedynie bar obejrzeliśmy...

Potem tradycyjna wizyta w Kruszowie, i na końcu Dell, ale tylko dla najwytrwalszych.

Nawet pogoda w końcu się opamiętała.

 

ps.

niektórych chyba zbyt lubią zwierzęta, a szczególnie małe psiaki ;)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łodzi nic nie leciało z góry po za olejem z dekla okropnej po nie udanym wyjezdzie z spotkania wiec jest to kolejny pretekst zeby odwolac czwatrkowe spodkania :decayed::whistling:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów Was widziałem w Kurowicach po godz 20 .pędzących na Tomaszów M. :riding: Co niektórzy jechali w drugim peletonie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórych chyba zbyt lubią zwierzęta, a szczególnie małe psiaki

Do wczoraj to było lubienie z wzajemnością, ale już mi przeszło :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...