Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

chyba trza zmienić dzień bo ostatnio co czwartek PADA!!!

a tak wogle to jak przestanie to jedziemy gdzieś :riding: czy cały misterny plan w pizdu? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila wracałem puszką, to były momenty :smile:

że wycieraczki nie dawały radę, ciekawe co by było w kasku...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie siedze na Wlokniarzy pod dachem na Orlenie. Ja pier.... :/ Kolejny czwartek i nie moge dojechac :/ Znow deszcz mnie zlapal :/ Leje ze ulice wygladaja jak rzeki :///

 

Jutro na 19 !!!

Dzisiaj to jedynie mozna motorowka podjechac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** wlasnie wrocilem do domu...jedyne suche miejsce to to pod kaskiem, reszta od kolnierzyka w dol splynela. do tego fajki, telefon i kilka drobiazgow poszlo sie jeb**.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mase Krytyczną to my z nich zrobimy jak zaczną fikać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif Dla mnie propozycja jutra jest oki jak nie będzie padac:P dzisiaj jak przestanie to tez chętnie wytoczę maszynę :smile:

 

powodzenia w takim razie :decayed:

ostatnio tzn. w czerwcu liczyła 1476 uczestników

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem i co gdzie wszyscy. Był tylko jeden kolega na skuterku i koleżanka samochodem. Fakt że byłem 25 minut po. Ale cóż. Widzę że przestaje padać lata ktoś?

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturro umówmy się tak:P dam ci nr tel i jak będziecie pod portem to zadzwonisz i powiesz mi ile jest ludzi i kto:P i jak coś to wpadneicie po mnie do pabianic:P

a tak serio to cchyba sie nie ruszam już z domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak jutro pogoda dopisze to o 19.00 można się spotkać, do 20'stej połazić i walnąć jakąś wycieczkę małą, może nieco dalej niż Kruszów :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...