Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Policjant też człowiek - też musi żyć i musi skądś brać kaskę - hehe

 

... i po kolejnym czwartkowym spotkaniu... dziś towarzyszli nam Panowie z drogówki i tylko czekali... czekali... czekali... i w końcu się doczekali :/ bilans? 100 zł, 3 pkt i zabrany dowód rejestracyjny za... (UWAGA!) brak mocowania tablicy rejestracyjnej, która była przymocowana :biggrin:

 

czy ktoś poza mną miał jeszcze dziś taką przyjemność/nieprzyjemność? Mam nadzieję, że nie ;)

 

LwG!

 

Skoro wg ciebie byłeś na prawie to ja bym mandatu nie przyjął - zrobił fotkę - przy świadkach

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu a mandat skoro się należał to trzeba mieć jaja i go przyjąć na klatę, postaw się na miejscu tego gliniarza musiał komuś dosypać trafiło na Ciebie trudno nastepnym razem trafi na kogoś innego itd...... Policjant też człowiek pić musi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że te spodkania nie prowadzą do niczego dobrego

niech tak myślą i dadzą nam spokój

ps a ia ja zmieniłemwydech najmmiejski ;;;)

może inna miejscówka była by lepsza ale jest wsród nasz szpieg i rozpowiada o wszystkim swoim kolegom polizmenom ...

wkońcu jeżdzą za nasze podatki niech się uspokoją http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inna miejscówka była by lepsza ale jest wsród nasz szpieg i rozpowiada o wszystkim swoim kolegom polizmenom ...

jest, i to nie jeden...... tylko sie dobrze kamuflują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, i to nie jeden...... tylko sie dobrze kamuflują.

 

no fakt w mundurach nie jeżdżą :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

jest, i to nie jeden...... tylko sie dobrze kamuflują.

 

...psa poznasz po mokrym nosie :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...psa poznasz po mokrym nosie :decayed:

 

taaaa? ponoć mokry jest jak pies zdrowy bo jak chory to ma suchy :smile:

a jaka gwarancja że nasi są zdrowi? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z daleka od nich i tyle.... :riding: wtedy będzie głowa "czysta"

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Adany napisał - A NIE MÓWIŁEM?!

 

I zadajcie sobie pytanie czy to jest jeden raz czy tak już będzie regularnie. Czy mandat słuszny czy niesłuszny - nie wiem, nie było mnie tam. I nie to jest problemem. Problemem jest to, że ilekroć tam będziemy panowie w niebieskim będą się kogoś wybiórczo czepiać bo... jak to piszecie taka ich praca? Trochę w tym racji. Panowie może by się ich nie czepiali ale niestety są wymogi i jak taki pan chce awansować to się musi wykazać. Nie awansuje jak nie ma wyrobionego limitu i nie świeci przykładem w ilości zebranych dowodów rejestracyjnych i wystawionych mandatów. Problemem nie jest szeregowy pan milicjant tylko wytyczne ustalone przez "górę", przez które właśnie ten pan milicjant czepia się nas bo idzie mu to na plus.

 

Tak czy inaczej będą następne mandaty i ewentualne zatrzymania... panowie tylko czekają aż komuś puszczą nerwy albo będzie chciał zaszpanować, aby móc przedstawić nasze spotkania na centralu jako społecznie szkodliwe. O to tutaj przecież chodzi...

 

Gorzej jak Aidass przeczyta tego posta i Ciebie juz nie zobaczymy na zadnym spotkaniu

Zippa na centralu jeszcze zobaczycie, macie moje słowo. Ja tam się niebieskich nie mam co bać bo, jak już raz pisałem, pijany nie jeżdżę, OC i przegląd mam i moto nic nie brakuje. A czepiać się mnie mogą, trochę prawa znam a jak czegoś nie wiem to jeden telefon i prawnik w pakiecie jest i pomoże. Panowie milicjanci też muszą uważać, bo tak się składa że nie każdy z nich zna przepisy i zdarza się im wymyślać.

 

3 dni temu na Słowacji policjant mi chciał wlepić 150 € i poległ... nie zebrałem promocji a dzień wcześniej utargowałem kolejne 150 € do 50 € :smile:

Jak widać to, że pan milicjant mówi jeszcze nic nie znaczy. Oni nie znają prawa tak samo jak my. Uczą się go na służbie, zna lepiej może co czwarty. Pamiętajcie o tym kiedy pan władza się czepia - niekoniecznie musi mieć rację.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej jeszcze nie wrócił z urlopu. Wraca w piątek wieczorem. A nie pisałem, bo codziennie jestem zjebany jak koń po westernie... 9.5 godz w tatralandii czy 6-8 godz chodzenia po górach wycieńczy chyba każdego :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kruszów to mam propozycje sprawdzonej trasy http://goo.gl/maps/ZN0bs

Polecam :riding: Nie mniej jednak Kruszów trzeba by w końcu zamienić na inną miejscówkę :P

 

P.S. Działkowy emeryt mnie tamtędy zaprowadził i teraz ciągle uskuteczniam tą trasę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowa obwodnica Pabianic :riding: :riding:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas, wielkie dzięki. Byłem tam ładnych parę lat temu ze znajomymi. Kompletnie wyleciała mi z głowy nazwa tej "wioski" i za cholere nie potrafiłem tam trafić. Miejsce świetne i rybka smaczna.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi66 no nie ma sprawy :smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie ubrałem ciuchy wyprowadziłem hondzine z garazu i mnie deszczyk złapał

troche lipa ale moze jeszcze przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...