Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

no i po spotkanku, aż chce się powiedzieć "macie swój Central", ale tak nie powiem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

 

przyznać się kto i w jakiej wysokości mandat dostał? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

 

fotki ze spotkania => FŁM 2012-07-19 - Galeria zdjęć - Forum Łódzkich Motocyklistów - jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia - to nie Nikon :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i po kolejnym czwartkowym spotkaniu... dziś towarzyszli nam Panowie z drogówki i tylko czekali... czekali... czekali... i w końcu się doczekali :/ bilans? 100 zł, 3 pkt i zabrany dowód rejestracyjny za... (UWAGA!) brak mocowania tablicy rejestracyjnej, która była przymocowana :biggrin:

 

czy ktoś poza mną miał jeszcze dziś taką przyjemność/nieprzyjemność? Mam nadzieję, że nie ;)

 

LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości - skoro tablica była na motocyklu, to jak mogła być nieprzymocowana? Jak to argumentowali?

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem kogoś znajomego zatrzymanego przy radiowozie :sad2: To gdzie Ty miałeś tą tablicę? :decayed: Jechałeś sam czy całą pielgrzymką i reszta się rozjechała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednym kolegą ;) tablica była przymocowana, ale lekko zgięta :P co do samego mocowania to zostałem odesłany do rozporządzenia... bo ono podobno określa, ale panowie policjanci nie potrafili mi powiedzieć jak ono powinno wyglądać... nie mam i już ;) może chodzi o coś co uniemożliwia jej zgięcie?! nie mam pojęcia... nie chciałem się zbytnio kłócić bo jeszcze nie pasowało im, że moto nieprzerejstrowane od listopada 2011, a to kosztuje 500... ten jeden miał ochotę jeszcze mnie za to skasować :/

 

tak jak już powiedziałem, było nas dwóch bo wracaliśmy do domu :smile: od kolegi nic nie chcieli więc dobrze, że pojechał... jakby chcieli to by pewnie coś i u niego znaleźli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przyznać się czego niebiescy chcieli? Jak ja ruszałem (byłem ja i jeszcze 2 maszyny) to wyglądało jakby chcieli się do nas doczepić... Ale chyba zrezygnowali.

O co im chodziło?!

 

Btw. kto kręcił film jak zajechałem w deszczu? :P Będzie na youtubie?

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy misie starowali na kogucie..raz jak Jakub wystartował z ekipą potem jak startowała cbr f4 i jeszcze jakiś (nie pamiętam) oraz na sam koniec jak ja startowałem dobrze że kolega Darcio mi uświadomił że czekają..lecz gdy stałem na światłach to zajechali na kogucie w strone naszego miejsca parkingowego http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif ...

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że nawet deszcz nie odstraszył, naszego miłośnika motocyklowego :biggrin:

Tego tajemniczego typka, który zawsze przychodzi i robi zdięcia :biggrin:

 

Wie może ktoś, kto to jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to J. nie dogonili (też chodziło o tablice), więc żeby nie było, że nie dali rady... stwierdzili, że lecieli skorzystać z promocji w McD ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi myslałem Stojąc na światłach że oni jadą do mnie..? :biggrin:

Ale chyba zrezygnowali..a że stały 3 motungi to szukali szczęścia.. :laugh2:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się nie ciekawie pod centralem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie spotkanie dość nie przyjemne.

Ogarnij mocowanie, rób przegląd i śmigaj dalej, a mandat 100zł to pikuś :biggrin:

 

Czy to central, czy inne miejsce to też będą przyjeżdżać i nas trzepać bo to dla nich kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się i tyle ;) ale to przykre, że nasze spotkania zaczynają komuś przeszkadzać... w końcu w budżecie zapisano 6mld zł wpływu z mandatów... i gdzieś to trzeba nastukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to J. nie dogonili (też chodziło o tablice), więc żeby nie było, że nie dali rady... stwierdzili, że lecieli skorzystać z promocji w McD ;p

 

Start mieli dobry z pod świateł ale potem mocy brakło http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif im.

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to im chodziło:

 

3) tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu:

a) nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,

b )nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3;

 

Trzeba będzie jeździć z kątomierzem. :biggrin:

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że nawet deszcz nie odstraszył, naszego miłośnika motocyklowego :biggrin:

Tego tajemniczego typka, który zawsze przychodzi i robi zdięcia :biggrin:

 

Wie może ktoś, kto to jest ???

 

pewnie tajniak z Policji - sporo fotek robi ;)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...