Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to ma lać jak z cebra w czwartek o 19:00 :sad2:

 

możesz mieć rację - na nasze spotkanie przypada najniższe ciśnienie atmosferyczne co źle wróży

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super, trzeba jeszcze zadbać o odbiór spotu przez ludzi niezwiązanych z moto a zainteresowanych tym co się dzieje

jesteśmy dla nich anonimowi, przydałby się transparent, logo, adres forum itp ale coś dużego a nie kamizelka z www

 

zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania odbywają się pod centralem, aby pokazać ludziom że jesteśmy też ludźmi którzy potrafią postać, porozmawiać itp. Następnie pod centralem jesteśmy dostrzegani przez innych motocyklistów. Pojedzie taki do domu, zacznie szukać u wujka google, co robi nam reklamę i rodzi nowych użytkowników. Nawet można zauważyć pod centralem że rodziny z dziećmi podchodzą, oglądają, dzieciaki się cieszą, robią zdjęcia i to jest bardzo miłe. Na takim parkingu jak proponujesz będziemy dość anonimowi i mamy brak reklamy ;( równie dobrze można zrobić takie spotkanie na parkingu pod silverem, lub u kogoś w garażu. ( i tam nikt nas nie odwiedzi ;/ )

Central jest OK ...dobra reklama :biggrin:

to tylko wyszukane na szybko przykładowe posty, sami chcieliście reklamy

 

zjedz snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

wystarczy mi trzymanie transparentu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super, trzeba jeszcze zadbać o odbiór spotu przez ludzi niezwiązanych z moto a zainteresowanych tym co się dzieje

jesteśmy dla nich anonimowi, przydałby się transparent, logo, adres forum itp ale coś dużego a nie kamizelka z www

 

QRS, nie rozbrykałeś się za bardzo? :biggrin: Możemy tez wynająć sterowiec, żeby latał nad Łodzią z naszym szyldem :biggrin:

 

Nie rozkręcajmy się tak mocno z tą reklamą, promocją, promowaniem, transparentami. Ja tam przyjeżdżam się spotkać ze znajomymi, a nie pajacować przed ludźmi. Miejsce może i faktycznie jest mocno widoczne i to miło, że się ludzie patrzą i się im to podoba, jednak jaki efekt tą promocją chcemy osiągnąć? Mamy coś do powiedzenia? Jakieś wspólne idee, cele do promowania?

Jeśli nie, to zróbmy jak napisał @Haser, zjedzmy wszyscy po snickersie, bo zaczynamy gwiazdorzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

A ja zaproponuję jako miejscówe spotów "Halę Sportową" (przy samolocie) , na Politechniki :smile: , od zarania dziejów spotyka się tam większość klubów samochodowych, należę do MazdaSpeed, spotykamy sie tam od ok. 6 lat, spokój, nikt sie nie czepia, teren przed halą zajeb..., można posadzić swoje 4 litery na schodach, jak kogoś nóżki zabolą :smile: , jak zacznie "kropić" można się schować pod wystający daszek hali :biggrin: , nawet małego grilla odpalaliśmy tam kilka razy i było wszystko ok, miejscówa naprawdę spoko, pomyślcie ;) ,

co do Centralu.., za bardzo na "widelcu" :ph34r:

 

miejscówka B)

Dołączona grafika

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję jako miejscówe spotów "Halę Sportową" (przy samolocie) , na Politechniki :smile: , od zarania dziejów spotyka się tam większość klubów samochodowych, należę do MazdaSpeed, spotykamy sie tam od ok. 6 lat, spokój, nikt sie nie czepia, teren przed halą zajeb..., można posadzić swoje 4 litery na schodach, jak kogoś nóżki zabolą :smile: , jak zacznie "kropić" można się schować pod wystający daszek hali :biggrin: , nawet małego grilla odpalaliśmy tam kilka razy i było wszystko ok, miejscówa naprawdę spoko, pomyślcie ;) ,

co do Centralu.., za bardzo na "widelcu" :ph34r:

 

miejscówka B)

Dołączona grafika

 

lubie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przyjeżdżam się spotkać ze znajomymi, a nie pajacować przed ludźmi.

czy nie wyczuwasz sarkazmu w tym co napisałem? :smile:

 

zobaczcie ile jest sprzeczności, jedni chcą reklamy inny przyjeżdżają tylko spotkać się ze znajomymi i miejsce nie ma znaczenia, ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję jako miejscówe spotów "Halę Sportową" (przy samolocie) , na Politechniki :smile: , od zarania dziejów spotyka się tam większość klubów samochodowych, należę do MazdaSpeed, spotykamy sie tam od ok. 6 lat, spokój, nikt sie nie czepia, teren przed halą zajeb..., można posadzić swoje 4 litery na schodach, jak kogoś nóżki zabolą :smile: , jak zacznie "kropić" można się schować pod wystający daszek hali :biggrin: , nawet małego grilla odpalaliśmy tam kilka razy i było wszystko ok, miejscówa naprawdę spoko, pomyślcie ;) ,

co do Centralu.., za bardzo na "widelcu" :ph34r:

 

miejscówka B)

Dołączona grafika

 

Jestem za a nawet by zmienić na wtorek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif bo za cholerę mi nie pasuje czwartek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

co do dnia, to nigdy wszystkim nie dopasujesz :smile: , przyjeżdżasz w tedy kiedy możesz.. ;) , ja też ( jak i chyba wiele innych osób ) na 2 zmiany pracuję i mogę wpadać na spoty co drugi tydzień, życie... ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie po co zmieniac miejsce. :/

Nikt sie tam nie czepia i jak bedzie spokoj, czepiac sie nie bedzie.

Dzien i miejsce bylo ustalone na poczatku i nie ma co kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartki pod halą są spoty VW... :smile:

Dodatkowo raz w miesiącu spoty Puntomaniaków ;)

 

Tak więc miejscówka zajęta ;)

Poza tym ja i tak uważam, że powinniśmy zostać przy Centralu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co naprawiać na siłę coś, co jest dobre. Miejscówka jest dobra. Póki nikt nie doczepia się tego, że tam jesteśmy to po co to zmieniać?

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spotów w innym miejscu i czasie, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie zaproponować jakąś ustawkę w "spotach wypadach..." i ruszyć tam zebraną grupą. Nigdy się wszystkim nie dogodzi, mnie minie koło nosa kolejna odcina u Jakubko, ale trzeba otrzeć łzy i jechać dalej :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A morze by tak skończyć tą dyskusję na temat miejsca jest dobrze i puki nie będziemy rozrabiać to możemy tam się spotykać , nikt się nie czepia a jak jesteśmy grzeczni to myślę że ludziom nie przeszkadzamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomysł hali sportowej podoba sie bardziej od Centralu.jest w centrum a jednak trochena uboczu,niestety niektórzy pojawiaja siepo to żeby przyszpanowac przed ludźmi,wpadają pod central,postoją z godzinę i jadą do domu.Podejrzewam,że jak byśmy zmienili miejscówkę to część ludzi właśnie z tego powodu by odpadła:-/ Ale to sa tylko moje przypuszczenia,uprzedzam,żeby ktoś zaraz nie brał tego do siebie że niby o nim coś insynuuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to obojętne gdzie byle inny dzień. bo w żaden czwartek nie mogę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

co do centrum bo najbliżej. Tramwajem nie dojeżdżają :riding:

ode mnie 14km i kupa świateł których nie cierpię. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania pod Centralem od poniedziałku do piątku o 19.00 :decayed:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko składniał się ku prognozie QRS. ;) Nie wiem czemu, ale jakoś zawsze bardziej ufam wykresom i liczbom niż obrazkom z chmurką i słoneczkiem. :decayed:

 

Inna sprawa, że prognoza na meteo.pl mnie jeszcze nie zawiodła. ;)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...