Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

a wy mówicie o adrenalinie przy 200 km/h --> to jest wyczyn zapierdzielać pod prąd na autostradzie-POLAK POTRAFI

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lecimy po dzisiejszym spotkaniu???

Moze do Zgierza na malinke ???

W ostatni czwartek bylo tam bardzo duzo maszyn. Podobno w kazdy czw. sa tam spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lecimy po dzisiejszym spotkaniu???

Moze do Zgierza na malinke ???

W ostatni czwartek bylo tam bardzo duzo maszyn. Podobno w kazdy czw. sa tam spotkania.

 

Jak dla mnie gitara, tylko jeszcze jakieś "korytko" można byłoby ogarnąć:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lece zaraz po klocki do Lasku.

Moze Siwutka gdzies przejade na pasach :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj nie będzie... Liberty nie zdążyło od poniedziałku zamówić jakiegoś uszczelniacza i od tamtej pory jestem uziemiony :sad2: Widzimy się za tydzień :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lece zaraz po klocki do Lasku.

Moze Siwutka gdzies przejade na pasach :biggrin:

 

żebyś wiedział - piechotka mi została jedynie -buuu

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział - piechotka mi została jedynie -buuu

 

siwutek, może rowerem, zawsze trochę lżej... ;)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja miałem wrażenie ze ostatnio pod centralem nie mieściliśmy sie? A gdyby tak zmienić lokalizacje na większą i spokojniejszą? Moja propozycja to parking na terenie Uniwersytetu Medycznego, dawniej Akademii Medycznej od strony basenu WAM przy 6-go Sierpnia. Jesli wszystkim odpowiada to moge uzgodnić z władzami uczelni aby było lege artis, hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking od strony basenu jest teraz parkingiem płatnym, więc każdy wjeżdżając musiałby pobrać bilet, a wyjeżdżając zapłacić za czas przebywania na parkingu... Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco inne informacje, ale nie będę się sprzeczać ;)

Rano zapytam Taty, jak to jest z motocyklami :smile:

Ale sam pomysł uważam za (bez obrazy) średni...

Pod Centralem jesteśmy widoczni, a na tym parkingu?

Wydaje mi się, że te spotkania w centrum ściągnęły do nas sporo nowych użytkowników :smile:

Tam natomiast nie bardzo będzie jak nas dojrzeć.

Poza tym okolica też dość przeciętna i budynki mieszkalne obok, więc pewnie zaraz znajdą się amatorzy ciszy i spokoju, którzy "umilą" nam spoty ;)

Ale być może, to tylko moje odczucie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Doroti na takich parkingach nie ma co ryzykować bo zaraz się znajdzie ktoś komu nie będzie coś pasowało a to za głośno a to za dużo ludzi itp itd.. a w obecnym miejscu nie ma co się przyczepić centrum miasta w końcu i dużo osób zainteresowanych naszymi zlotami jest dobrze nie kombinować ;)

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od tematu czy wiecie że tam obok na żużlu dzieje się głośniej i to na dodatek w weekendy? I jakoś nikomu to nie przeszkadza. Vis a vis parkingu jest Urząd Skarbowy, przed i za nim długo długo nic no oraz jednostka wojskowa i niby komu mielibyśmy przeszkadzać? - bez urazy ale nie przemawiają do mnie Wasze argumenty ale to już nie ma znaczenia http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania odbywają się pod centralem, aby pokazać ludziom że jesteśmy też ludźmi którzy potrafią postać, porozmawiać itp.

Następnie pod centralem jesteśmy dostrzegani przez innych motocyklistów. Pojedzie taki do domu, zacznie szukać u wujka google, co robi nam reklamę i rodzi nowych użytkowników.

Nawet można zauważyć pod centralem że rodziny z dziećmi podchodzą, oglądają, dzieciaki się cieszą, robią zdjęcia i to jest bardzo miłe.

 

Na takim parkingu jak proponujesz będziemy dość anonimowi i mamy brak reklamy ;( równie dobrze można zrobić takie spotkanie na parkingu pod silverem, lub u kogoś w garażu. ( i tam nikt nas nie odwiedzi ;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod centralem wystarczy ustawic sie odpowiednio i zmiescimy z 30 % wiecej motongów

pozatym mateusz ma 100% RACJE

Spotkania odbywają się pod centralem, aby pokazać ludziom że jesteśmy też ludźmi którzy potrafią postać, porozmawiać itp. Następnie pod centralem jesteśmy dostrzegani przez innych motocyklistów. Pojedzie taki do domu, zacznie szukać u wujka google, co robi nam reklamę i rodzi nowych użytkowników. Nawet można zauważyć pod centralem że rodziny z dziećmi podchodzą, oglądają, dzieciaki się cieszą, robią zdjęcia i to jest bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedzie taki do domu, zacznie szukać u wujka google, co robi nam reklamę i rodzi nowych użytkowników.

 

Jak zacznie szukać? "kto stoi pod centralem w czwartek o 19"?Samo miejsce nie jest złe, tylko ciasno jak się nas zjedzie więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie szukać? "kto stoi pod centralem w czwartek o 19"?Samo miejsce nie jest złe, tylko ciasno jak się nas zjedzie więcej osób.

 

po prostu trzeba od początku ustawiać się jak należy a nie stawać we wjeździe koło słupków betonowych a potem nie ma wjazdu ani wyjazdu...takie moje OT.zdanie

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie szukać? "kto stoi pod centralem w czwartek o 19"?

Wpisz tą frazę w Google i zobacz, że to działa http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Użyję Google za Ciebie

 

Edit: Już mieliśmy kilka propozycji, aby przenieść się w inne miejsce, ale tak na prawdę żadne nie jest w centrum i dojazd jest utrudniony. Każdy pod Central trafi, a wystarczy się dobrze ustawiać - aczkolwiek ja sam jestem w tym amatorem i musiałem się zastosować do jednej porady motocyklisty, aby ustawić się w odpowiednią stronę i teraz nie ma już problemu z wjazdem/wyjazdem. Tylko większość ludzi nie zdaje Sobie sprawy, że stając na środku, blokują przejście komukolwiek + może zrobimy jakąś mapkę/plan ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...