Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

To juz wiem gdzie tak LANSL cioles z plecaczkiem jak stalismy z Malym pod Galeria. Do karczmy!!!. Pozdro

 

Dokładnie, jak dojechałem na pietryne, to tylko 2 maszyny jeszcze stały.

Niestety nie zdążyłem na czas, bo dzwona miałem samochodem.

Drugi raz w ciągu 2 dni w d*pe auta mi wiechali :/ Co za barany jeżdżą po tych drogach :/

Jak pech to pech.

 

JAKUBKO droge do karczmy rozkopali i miejscami jednym pasem się jedzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za podłe ludzie :biggrin:

Zmyli sie z karczmy bez slowa i mnie zostawili :biggrin: ehhhh

 

Wogole jak rozkopali trase :/ jechac sie nie da normalnie :/

 

było się zbierać szybciej :smile: :)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz i auto sobie wymienisz. Cos robisz z tymi kierowcami? Bo jak juz 2 dni tak wala w d... to na te czulosci musiales sobie zasluzyc. Pewnie jakis rozkojarzony dzisiaj. Spoznil sie na spotkanko a pozniej sie spoznia z odjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie zachowuje bezpiecznej odległości to tak jest :/

Głodny byłem , to musiałem skonczyć żarcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam tak ładnie machałem. A wy nic, normalnie klapki na oczkach. Kuba jechałeś pierwszy. A ja machałem i machałem w Kurowicach. Żyłka mnie chodziła oj chodziła i piłeczka też. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wjeżdżania w d*pę, to wczoraj z bratem Ś.P. Krzyśka się widziałem pod Centralem w celu pogadania i przekazania foto ze zlotów i na Mickiewicza też jakiś starszy pan w Lagunie kombi spisywał Opelka - też mu próbował po gejowsku od tyłu wjeżdżać :biggrin:

Oj nieuważni Ci kierowcy. I przepraszam, że nie mogłem być ale załatwiam teraz nowe auto i na prawdę masa dzwonienia, szukania, teraz już dokumenty leasingowe... cisnę bo chciałbym juz na urlop 18 lipca nowa furką pojechać :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak dojechałem na pietryne, to tylko 2 maszyny jeszcze stały.

Niestety nie zdążyłem na czas, bo dzwona miałem samochodem.

Drugi raz w ciągu 2 dni w d*pe auta mi wiechali :/ Co za barany jeżdżą po tych drogach :/

Jak pech to pech.

 

JAKUBKO droge do karczmy rozkopali i miejscami jednym pasem się jedzie :/

 

hahaha tak to już jest jak na wstecznym po rondach się jeździ hahah

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad do Kruszowa całkiem miły, a później spot na dellu. Dzięki za wspólny wypad :smile: Było bardzo fajnie!

Lis i zając też odwiedzili della, ale nie dawali na gumę ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku dzięki za wypadzik a tak na marginesie jak mamy gdzieś latać grupą to grupą a nie każdy osobno i później nie wiadomo gdzie kto poleciał http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

 

A jednak Młyn!

Gdybym wiedział!

 

Thebest!- wybacz mi :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Młyn!

Gdybym wiedział!

 

Thebest!- wybacz mi :cheers:

 

jasne jasne PIWO :smile: ciekawe gdzie i kiedy :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze tylko Siwutka nie było ,niemjał kto rzurka grzeńowi postawić .cha cha

 

No ładnie - nie wiedziałem że już mi ten punkt wpisałeś w obowiązki - sadziłem raczej że ja tobie żurek a ty mnie golonę albo schaba :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało Cię :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w najbliższy czwartek o której bo przyjechałbym... w sumie przyjechał to za dużo powiedziane, ja tam pracuję w tym dużym czerwonym "drapaczu" do 17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19.

 

Swoją drogą może by zmienić nazwę tematu na bardziej znaczącą, np "Spotkania FŁM, Central II, każdy czwartek o 19" i przykleić? Z resztą temat o zgierskich spotkaniach też można by przykleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radar trzeba było z nami jechac

a mówiłem że będzie fajnie

a było jeszcze ....

a tak po za tematem co rozkopali? i dzie?

to teraz zamiast do karczmy to może mała wycieczka nową A 2 do wawy polecim ? sprawdzim nawierzchnie?

 

uwaga na A2

Ta droga wyglada na skończoną ale podobno nie jest! Nie posiada tzw powierzchni ściernej. To jakies 10 cm asfaltu który ma ulegać ścieraniu podczas eksploatacji. Mozna mieć problemy duzo piachu i syfu czesto brak lub przerwy w barierkach odgradzających od lasu. Policja też sie kręci często. Wiem bo jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga na A2

Ta droga wyglada na skończoną ale podobno nie jest! Nie posiada tzw powierzchni ściernej. To jakies 10 cm asfaltu który ma ulegać ścieraniu podczas eksploatacji. Mozna mieć problemy duzo piachu i syfu czesto brak lub przerwy w barierkach odgradzających od lasu. Policja też sie kręci często. Wiem bo jechałem

 

a propos! uważajcie: http://expressilustrowany.pl/piraci-drogowi-zobacz-co-wyprawiaja-kierowcy-na-autostradzie-zdjecia-film,artykul.html?material_id=4ffc2111142d5c7464000000

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiada tzw powierzchni ściernej. To jakies 10 cm asfaltu który ma ulegać ścieraniu podczas eksploatacji.

warstwy ścieralnej z SMA ...zazwyczaj jakieś 2-4 cm gr z uszorstnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... biorę klucz na drogę ale jakąś 50. Jak w sobotę pojawi się w wiadomościach że ktoś na A2 dostał wpier**l kluczem to znaczy, że rozrabiam.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada A2...prosze dajcie spokój w życiu nią nie pojadę ..wiem jak była budowana od początku...każdy etap krok po kroku od korytowania po stabilizacje kończąc na warstwie bitumicznej..A warstwe sm-a muszą rozłożyć jednorazowo po całej długości. odcinka ..Jeszcze usłyszymy o tej autostradzie nie raz.. :smile: co Euro v i a...wymodziła... :whip:

A pro po filmu ..to są byli pracownicy wykonujący prace na autostradzie, mają specjalne przywileje po zakączonej budowie autostrady :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakratorzy.... takich właśnie powinno się karać a nie takich co jeżdżą 10-20 szybciej.

A tutaj coś ode mnie z kategorii: Refleks :biggrin:

 

http://www.youtube.com./watch?v=uE-eOyNdIek

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...