Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe już mnie wydał ;)

My na 20 z małym haczykiem musimy być. Jak obejrzymy i zakupimy (o ile będzie warto) to możemy dołączymy jeśli będzie jeszcze czas.

 

Ja jutro z plecakiem albo co gorsze jako plecak do Tomaszowa ;) ( co za upadek)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bladego

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kto leci na spałe nie potrzebuje plecaka średniej wielkości czyli mnie :biggrin:? bo dzis jade do ldz na zaliczenie i jesli przyjade na spotkanie to nie wiem czy potem zdarze na pociag :< jesli ktos bylby łaskaw dajcie znac :biggrin: najlepiej 507133617 moze byc sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peku84 Ty się nie nabijaj z moich powalających prędkości :smile: Spała dzisiaj extra pomysł tak jak byliśmy ostatnio , rybka , kiełbaska , pogaduchy :smile: Zidus , ja Cię nie zabiorę , umiejętności nie te :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochooo Wojtek czyta i czyta i nie wierzy

JAK TO? TO DZIŚ DO KRUSZOWA NIE LECIMY?? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu chyba przyjadę według regulaminowego czasu i dnia :riding:

 

P.S. O ile Jakubko odda mi moją maszynę na czas :drool:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. O ile Jakubko odda mi moją maszynę na czas :drool:

Jak to ten który wczoraj rozkręcaliśmy to może być problem :P

 

Którędy lecicie do tej spały ?? Tu przez Andrespol czy raczej od Rzgowskiej w lewo??

 

Mam nadzieje ze się pogoda nie zj**ie bo chmury nie wyglądają zachęcająco

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale CZAAAARNO WIIIIIDZĘĘ

http://www.twojapogoda.pl/polska/lodzkie/lodz/godzinowa

 

PS- tym, którzy wybierają się do Spały i Tomaszowa polecam dozbroić się w adekwatny sprzęt: kajaki, koła ratunkowe, motylki :smile:

 

PS 2- Generalnie od Tomaszowa do Spały wiedzie bardzo przyjemna prosta, jednak zabawa zaczyna się dosłownie zaraz za Spałą. Do samego Inowłodza jest świetnie wyprofilowana serpentynka, z tego co pamiętam same łagodne zakręty :biggrin: Polecam, a i Inowłódz sympatyczna mieścinka, jest rzeczka, plaża i mają tam świetne lody śmietankowe, ale o to pytajcie na miejscu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka:) Chętnie bym skoczył gdzieś dalej bo ostatnio nigdzie tak nie jeździłem co do tej Spały co tam jest i po co koledzy tam lecą ?? :>

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale CZAAAARNO WIIIIIDZĘĘ

Ja tam już Craftera z podjazdem naszykowanego mam ;)

 

co do tej Spały co tam jest i po co koledzy tam lecą ?? :>

Na grilla ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam dwa punkty żywieniowe :smile: "Karczma" po prawo drogi i "Turbina" po lewej stronie , ja osobiście wraz z xantonem preferujemy "Turbinę" , smaczna rybka , kiełbaska , placki , jakieś inne cuda :smile: Byliśmy ostatnio z chłopakami z forum w Turbinie i było naprawdę miło , stąd pomysł ruszenia większą ekipą :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to gitarka jak pogoda się spisze to w 80% się dołączę do was ole mogę ? :sad2: ; p

 

o ile *

 

A pytałeś mamy,lekcje odrobiłeś , pokój wysprzątany :biggrin: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś mamy,lekcje odrobiłeś , pokój wysprzątany :biggrin: ???

 

Bleft staruszku, wakacje są :P nie ma lekcji do odrabiania :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taka propozycję żeby od przyszłego tygodnia czwartkowe spotkania były o godz 21:00 albo jeszcze później....

 

jest mega gorąco... ujdzie jeszcze podczas jazdy... ale podczas spotkania... na postoju... tragedia... :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 22 bedą pioruny napier... ;)

Pod kombinezony trzeba kąpielówki zakładac, na postojach będziemy sie rozbierać :P

 

Potwierdzony plan zakłada przelot do tomaszowa motocyklami. Wszelkie złe prognozy jak do tej pory się nie sprawdziły ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...