Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wiem bo stasiu powiedział ze mozemy u niego robic spodkania jest boisko park w centrum na drewnowskiej 153 bursa szkolna i palenie i ognisko wszystko wolno a i miejsce na wspulna inpre z doladowaniem jest odcina moze być jak chcecie ale to git pomysl i to przyslowiowa zlotowke na moje konto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

suchy ciagnij temat nadaj komu trzeba i do nastepnego http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przezemnie całe to zamieszanie :unsure: gume spalilem tak okazjonalnie bo byly urodziny wiem ze nie powinienem ale nie bylo sto lat wiec chociaz zapach spalonej gumy.

scOti sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przezemnie całe to zamieszanie

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif i :riding:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torta to się je na urodzinach cioci Kloci, na urodzinach motocyklistów pali się gumy :biggrin: (i przegryza łańcuchem :biggrin:)

 

moim zdaniem więc palenie było na miejscu, tylko miejsce było nie na miejscu :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torta to się je na urodzinach cioci Kloci

ooo bywalec imprez ….you gotta fight for your right to party....

na urodzinach motocyklistów pali się gumy :biggrin: (i przegryza łańcuchem :biggrin:)

nie zawsze.......mój sąsiad pali gumy tylko przy okazji sezonu grzewczego

tylko miejsce było nie na miejscu :biggrin:

od walenia z butli pomyliła się kotłownia z sanatorium?

 

kozaków od notorycznego palenia wypada tylko zaprośić na tor do Miedzianej Góry czy Poznania ......pokażą jak ogarniają temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(powyższy post jest dla mnie niezrozumiały [?]).

 

kolega chyba nie zrozumiał drobnego żartu w moim poście.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba nie zrozumiał drobnego żartu w moim poście.

może dlatego....... że warto docenić i podkreślić pomysł z pysznym tortem, na który notabene się Wszyscy nie składaliśmy

 

a tak bajdełej chyba potrafisz się z siebie śmiać? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torta to się je na urodzinach cioci Kloci, na urodzinach motocyklistów pali się gumy :biggrin: (i przegryza łańcuchem :biggrin:)

 

moim zdaniem więc palenie było na miejscu, tylko miejsce było nie na miejscu :biggrin:

 

Dokładnie kto chce niech jara papcie, ale szkoda że w miejscu mało nadającym się do tego, zwłaszcza ze mamy taką a nie inną umowę z Misiaczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare wojskowe przysłowie pszczół mówi--> JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBAŃCZYKOM - nawiązując do tematu, jeśli mamy umowę z niebieskimi że jesteśmy grzeczni i oni nie wnikają to bądźmy grzeczni bo za takie jajca to na ich miejscu bym odpier**lił taki szlaban z diagnostyką na miejscu że co drugie moto by z dowodem się pożegnało, jak to ktoś mądry napisał wcześniej pędzący na chińskiej pomarańczy - nikt nie jest w 100 % święty więc jeśli nie chcemy mieć problemów to uszanujmy tę krótką chwilę w sąsiedztwie panów z niebiesko srebrnych puszek a myślę że to zaprocentuje błogim spokojem i złotówkami w kieszeni.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka fajna

jesteśmy atrakcją dla mieszkańców łodzi / turystów

nie psujmy sobie tego "głupimi" wybrykami w centrum

róbmy sobie dobrą reklamę FŁM

a niedługo pojawi się tv , radio ,wywiady, będziemy sławni :biggrin:

chyba się rozmarzyłem ;)

Wyszaleć można się zawsze gdzieś indziej !!

LWG

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwutek- masz flaszkie przy najbliższej okazji. Dobrze gada chłop.

 

Haha - nie dla orderów posty nabijam, aczkolwiek flaszkę chętnie spożyję w bratnim towarzystwie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do domku kto cię odwiezie? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pojedzie jak sie wytrzeźwieje - albo na lekkiej bani - że niby dziury wymijam zygzaczkiem hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam zygzaczek to był ostatnio na żlebie z Kruszowa :smile: :) :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajtam ajtam :smile: hihi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do spały to ja odpadam ale jak będę miał paliwo to swoją małą 80 mogę do was dołączyć pod centralem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarni, jesteś na forum, więc to spotkanie jest także dla Ciebie! A to, że masz motocykl, jakiej by on nie był pojemności to już dodatkowy plus :biggrin: Z resztą maszyny mniejszego kalibru też wpadają :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem właśnie z Jakubkiem i koncept jest aby po spotkaniu jutro skoczyć do Tomaszowa gdzie ridrick leci oglądać moto. A gdy moto już nabędzie to do Spały mamy stamtąd 10km. Kto byłby chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...