Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Jeszcze chyba nie spotkałem się (ani nie słyszałem) aby policja czy inne służby doczepiły się że ktoś organizuje spotkanie motocyklistów i w miejscu nie kolidującym z ruchem pieszych parkuje sobie na jakimś placu czy szerokim chodniku kilkanaście czy kilkadziesiąt motocykli. Powiem nawet więcej. Nie czepiają się chyba nawet zbytnio do parkujących motocykli w różnych dziwnych miejscach..

A to że sobie siedzą w samochodzie i sobie coś tam piszą to co? Równie dobrze mogą stać na poboczu drogi i spisywać przejeżdżających motocykle... Myślę że dopóki nie będzie takich akcji jak wczoraj (palenie gumy połączone w zakopceniem okolicy i lekkim ogłuszeniem przechodzących obok pieszych) to nie powinno być z nimi problemu i będziemy mogli spokojnie się spotykać tam gdzie się spotykamy...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku bylem sceptyczny do tego miejsca, ale po wczorajszym spotkaniu stwierdzam, jak mozna zrezygnowac z takiego miejsca gdzie chodzi najpiekniejszy kwiat naszego miasta :biggrin: (to nie jest tylko moje zdanie) ? jest pelno miejsca dla nas wszystkich i kazdy ma w miare blisko. Nie robmy lipy z paleniem itp to bedziemy mieli fajna miejscowke, no i psiarnie sie oswoi w takim wypadku. No chyba ze pare osob zepsuje caly klimat tego miejsca i kazdy z nas na tym straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robmy lipy z paleniem itp to bedziemy mieli fajna miejscowke

Amen.

Jak do tej pory nie było większych problemów z policją.

 

A jak ktoś chce palić gumę, latać na kole to może zawsze pojechać w inne miejsce. Gdzie byśmy nie pojechali to jak zaczniemy odpierdalać to i tak policja przyjedzie w sumie to ich rola.

Co do krawężników to zauważcie że puszki parkują i jakoś nikt jakoś mocno się tam nie przypier.... wiec jak nie będziemy podpadać to będą nas pilnować nie robiąc afery, zatem może zadbajmy o porządek we własnym gronie.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Oni ewidentnie na nas polują i zawsze się czegoś dopatrzą. Nie ma na to rady.

 

jakie to było przewidywalne... :smile:

 

nie robiąc afery, zatem może zadbajmy o porządek we własnym gronie.

 

nie upilnujesz - dlaczego? hint -> wątek o Dell'u (cyt. niech każdy robi to co chce, a ja i tak bedę zapier...l) ot taka ludzka natura

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będziemy zmieniać miejsca.

 

A Policja musi robić swoje, nikt się bez powodu nie czepiał nikogo. Były jakieś problemy? Nie. Pilnowali porządku i tyle. Ciężko żeby przy cyklicznych imprezach gdzie jest 60-100 motocykli się nie pojawili.

 

Co do palenia gumy w tym miejscu uważam że było to nie potrzebne

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Hmm.. Jeszcze chyba nie spotkałem się (ani nie słyszałem) aby policja czy inne służby doczepiły się .

 

mało widziałeś... jak będą chcieli, to zrobią nam z d*p.y jesień średniowiecza i nie zbliżymy się do centrum na 5 kilometrów, bo tkie zalecenie dostaną od swojego dowódcy czy innego urzędasa

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie upilnujesz - dlaczego? hint -> wątek o Dell'u (cyt. niech każdy robi to co chce, a ja i tak bedę zapier...l) ot taka ludzka natura

Ja nie mam zamiaru nikogo pilnować. Jest tyle miejsc do zapierd... , że chyba nie ma potrzeby robienia tego pod centralem.

Tam sie mamy spotkać wszyscy razem pogadać i w mniejszych grupach wypier... robić co kto chce i gdzie chce.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będziemy zmieniać miejsca.

 

A Policja musi robić swoje, nikt się bez powodu nie czepiał nikogo. Były jakieś problemy? Nie. Pilnowali porządku i tyle. Ciężko żeby przy cyklicznych imprezach gdzie jest 60-100 motocykli się nie pojawili.

 

Co do palenia gumy w tym miejscu uważam że było to nie potrzebne

 

Zgadzam się w 100% z toba lecz wczorajsza akcja z tortem w ich stronę była naprawdę na miejscu B) jak odjeżdżaliśmy stali razem z nami na światłach i widać było po ich minach :P :P :P smakował im na pewno http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif .Potrzeba jest zorganizować parkowanie by wszyscy jakoś się pomieścili , a nie gdzieś daleko miedzy samochodami jak by byli nie od nas a potem problemy z wyjazdem . . tak jak również to palenie zbędne ,fajnie to wyglada ale pokażmy wszystkim się z dobrej strony..co by widzieli niebiescy że nie ma powodów co się czepiać,i wszyscy wyjeżdżamy wtedy kulturalnie po przez parking ..wtedy bedzie wilk syty i owca cała a przy tym dobre spotkania miła atmosfera i wiele wiele więcej :P takie jest moje skromne zdanie, może większość się ze mną nie zgodzić trudno..

Może Scoti trzeba pomyśleć o takim małym regulaminie spotkań http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Policja nic nie furczy, więc do momentu jak z naszej strony nie będzie wygłupów to i nasza miejscówka bezpieczna.

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jest dobre, policja przyjeżdża, bo musi, a jak ktoś nie ma prawka/ dowodu / przejeżdża przez krawężnik / ścieżkę rowerową / pali gumę to musi się liczyć z konsekwencjami i tyle. Wszyscy wiedzą jaka jest umowa z policją, jest spokój jest dobrze. Jak ktoś chce sobie spalić gumę to trochę lipa, bo psuje nam relacje z policją, ale ostatecznie jeśli im to będzie przeszkadzało to on dostanie mandat, więc to jego problem.

 

PS- regulamin spotkań to już zbyt daleko idący pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może musimy z panami niebieskimi zrobić imprezę integracyjna ;P

 

Tak przy okazji dlaczego do pilnowania nas nie przysyłają kolesi na motocyklach ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak czytam i czytam, miejsce w sumie dobre bo to centrum jesli chodzi o przekaz dla spoleczenstwa jest ok, ale pod warunkiem ze bedzie tam kultura. Bo inaczej dajemy ten zly obraz z policja roznie bywa moga sie przyczepic o nic a moga niektore akcje tolerowac wiec tego sie nie przewidzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas to nie jest już "zgromadzenie publiczne" ? czy coś ... (nie znam się na prawie więc się pytam..). przy tylu motocyklach i osobach nic dziwnego, ze budzimy zainteresowanie w tym Policji. Niech pilnują i dbają o porządek taka ich rola :smile: a jak ktoś dopstanie mandat itp to na pewno nie za darmo ;)

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

A może musimy z panami niebieskimi zrobić imprezę integracyjna ;P

 

Tak przy okazji dlaczego do pilnowania nas nie przysyłają kolesi na motocyklach ??

 

przyślą, przyślą, tylko zorientują się, że to cykliczna impra ;) ... można się z nimi integrować (kiedyś dawno pod M1 chciałem się z jednym zamienić na dryndy na dwa okrążenia, ale jakoś nie chciał http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ) ... Ci na bike'ach to akurat normalni ludzie ... i póki nie będzie tam palenia, odciny, marchew czy gumowania to będzie spokój. Weźcie też pod uwagę, że z rogu Pietryny i Piłsudskiego patrzy "wielki brat" więc widzą wszystko, włącznie z numerami rejestracyjnymi :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się Aidasa a on bidulek zamienił Zippa na tramwaj - wiecie ile trzeba się namęczyć żeby taki tramwaj usprawnić?? I na dodatek ile rzeczy jest w do których można się doczepić :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja wczoraj była bardzo wyrozumiała moim zdaniem, gdyby tylko chcieli albo mieli taki rozkaz to zaraz było by po spotkaniu chociażby z tego powodu że motocykle stały w miejscu do tego nie wyznaczonym.

 

Jeśli chodzi o spisywanie tablic czy robienie zdjęć zdecydowanie większą skuteczność mają obrotowe kamery z Piotrkowskiej więc po co marnować wkład do długopisu

 

Co do miejsca to nie jestem przekonany, wolałbym chyba jakiś parking marketowy, gdzie jest więcej miejsca i nikt nie może się dowalić, że ktoś tam parkuje bo to parking

 

A jeśli chodzi i palenie gumy i walenie z wydziorów to, uważam że motocykl po to jest żeby się nim bawić, nie patrzeć na paliwo, na zużywane części, to nie karawan, ale żyj i pozwól żyć, nie wszyscy muszą to lubić, od tego strzelania małe dzieci odpalają syreny, a staruszkowie wyjmują mauser'y z pod łózka bo myślą ze wojna idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, ze wszyscy tworzymy tę grupę jaką jest Forum Łódzkich Motocyklistów i nie spodziewałem się takiego egoizmu ze strony forumowiczów. To może jeszcze wszystko sformalizujmy, nadajmy rangi i róbmy selekcję przed wejściem na forum bo nie podoba Ci się ktoś bo np nie ma prawa jazdy albo wyjeżdża przez chodnik?

zupełnie nie rozumiem Twojego ataku na moją osobę i wypowiedź ale na szczęście nie muszę tego rozumieć bo nie ma to dla mnie znaczenia,

tak samo jak to, czy ktoś sobie jeździe bez prawka, po chodnikach czy gdziekolwiek interesuje mnie to tak bardzo jak zeszłoroczny śnieg,

napisałem o tym że każde postępowanie takie czy inne wiąże się z konsekwencjami, istnieje coś takiego jak związek przyczynowo-skutkowy, skoro ktoś jeździ bez prawka to raczej ma świadomość tego że może dostać mandat lub mieć inne przykrości

 

To tak samo jak u mnie, motocykl sprawny, jest prawko, jest OC. Ale nie oszukujmy się, nikt z Tobą włącznie nie jeździ 100% przepisowo a więc moje pytanie do Ciebie. Czy na prawdę warto celowo się pchać na central i zwiększać szanse na wlepienie Ci mandatu? Albo może pozbierajmy tylko tych "grzecznych" z forum i zacznijmy się spotykać w niedzielę o 10;30 pod kościołem

nie jeżdżę 100% przepisowo bo po Polsce nie da się jeździć inaczej, jednak jeżdżąc tak mam świadomość że mogę odprowadzić określoną kwotę do budżetu państwa i dostać punkty bonusowe :sad2:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończmy dyskusje na ten temat, nikt nikogo się nie czepiał i nie czepia a myślenie że może za jakiś czas zaczną jest bez sensu

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajmy lepiej o pogodzie :P :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidas a jak zygzakiem omijam dziury zygzakiem to jeżdżę przepisowo?? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidas a jak zygzakiem omijam dziury zygzakiem to jeżdżę przepisowo?? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

 

tak jeździsz :P jak przepisowy zygzak :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...