Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Dawać foty do galerii, bo w temacie zginą! :smile:

 

Wrzuciłem :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik primo, dzięki wszystkim za przybycie no i wielkie słowa uznania dla Scotiego i spółki za zorganizowanie tortu :smile: Osobiście nie mogę się już doczekać imprezy w Manu no i after party ;)

 

Co do palenia gumy i innych małpich popisów to mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni raz. Jeśli ktoś ma zachciewajki na tego typu rozrywki, to zachęcam do poszukania sobie innego miejsca.

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przeczytaj poradnik jak to zrobić bo ja też za h.. nie umiem

 

Już mi się udało (dlatego zmieniłem posta)... ale trochę musiałem pokombinować :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamiętajmy ten widok mała jedzie na swojej gs-ce a nie pcha AAA!!!

haha, i oby tak pozostało:) miałam taką radochę dziś że w końcu na 2oo a nie jako plecaczek :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,no nie zawsze można być - ale zapraszam za tydzień

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaczny tort dobra ogranizacja, nawet motocykle się w miarę ustawiły:-) niestety nie byłem w kruszewie ale musze się wybrać nastepnym razem z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w pierwsza rocznice forum dla wszystkich zmotoryzowanych i ich plecaczkow!!! Widzialem te tlumy stojace przy torcie ale niestety praca nie wybiera, trzeba bylo pracowac do pozna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w końcu poruszyć sprawę miejsca i psiarni... bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mogli założyć własne schronisko dla zwierząt. Oni ewidentnie na nas polują i zawsze się czegoś dopatrzą. Nie ma na to rady. A jak się nie dopatrzą, to zaczną wyrywkowo trzepać. Palenie gumy ok - zawsze miło popatrzeć - ale takimi właśnie popisami dajemy im dodatkowe preteksty, aby tam stali i na nas dybali.

 

Scoti, proponuję by nasze spotkania przenieść właśnie do zbiorowej jadłodajni. Celowo nie piszę gdzie bo nie będę ułatwiał milicji, która ewentualnie może to czytać.Spotkania na centralu były wygodne, bo każdy miał w miarę blisko i zawsze popatrzyła na nas jakaś zgraja przechodniów. Tak czy inaczej, nie wiem czy warto stać tam na siłę i celowo narażać się na mandat i bycie spisanym przez nierobów czyhających jedynie na nasze pieniądze. Ja niespecjalnie mam na to ochotę. Zwróćcie uwagę, że jakby chcieli to zaczną trzepać nawet za wyjeżdżanie po Pietrynie albo po krawężniku a wiele osób tak właśnie wyjeżdża na skróty bo wygodniej.

 

Moja prośba do wszystkich - czas przemyśleć czy na prawdę warto się z nimi użerać. Moim zdaniem nie warto. A w jadłodajni to jeszcze policji nie widziałem, a już na pewno nie żeby zbierali się czekając na nas.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk, bez przesady, nie mam zamiaru domyślnie czuć się jak jakiś przestępca i unikać na siłę towarzystwa policji, mam sprawny motocykl z aktualnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczenie oc, nawet posiadam uprawnienia do poruszania się motocyklem, nie łamię prawa więc czego mam się qr** bać....????

to może z domu lepiej nie wychodzić bo może policja gdzieś stoi....?

owszem, Ci bez prawka lub z niesprawnym moto pewnie się boją ale to ich świadome działanie i ryzyko jest w to wliczone, tudzież konsekwencje

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, Ci bez prawka lub z niesprawnym moto pewnie się boją ale to ich świadome działanie i ryzyko jest w to wliczone, tudzież konsekwencje

Wydawało mi się, ze wszyscy tworzymy tę grupę jaką jest Forum Łódzkich Motocyklistów i nie spodziewałem się takiego egoizmu ze strony forumowiczów. To może jeszcze wszystko sformalizujmy, nadajmy rangi i róbmy selekcję przed wejściem na forum bo nie podoba Ci się ktoś bo np nie ma prawa jazdy albo wyjeżdża przez chodnik?

 

Aidekk, bez przesady, nie mam zamiaru domyślnie czuć się jak jakiś przestępca i unikać na siłę towarzystwa policji, mam sprawny motocykl z aktualnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczenie oc, nawet posiadam uprawnienia do poruszania się motocyklem,

To tak samo jak u mnie, motocykl sprawny, jest prawko, jest OC. Ale nie oszukujmy się, nikt z Tobą włącznie nie jeździ 100% przepisowo a więc moje pytanie do Ciebie. Czy na prawdę warto celowo się pchać na central i zwiększać szanse na wlepienie Ci mandatu? Albo może pozbierajmy tylko tych "grzecznych" z forum i zacznijmy się spotykać w niedzielę o 10;30 pod kościołem :biggrin:

 

to może z domu lepiej nie wychodzić bo może policja gdzieś stoi....?

Przesadzasz. Jedyne co miałem na myśli to zmienić miejsce spotkań, by zmniejszyć szansę bycia zgapionym przez policję i dostania ewentualnego mandatu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche demonizujesz

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche demonizujesz

Staram się zapobiec temu co i tak z czasem nieuniknione. Policja zawsze się do czegoś przyczepi, nie będą przecież przyjeżdżać na darmo. Dziś stoją i notują (a może i robią zdjęcia) a następnym razem dostaniesz mandacik z fotką. Jeśli o to wam chodzi to ok, ale ja nie chciałbym widzieć takiego scenariusza.

 

Dodam, ze nie jest to moje pierwsze forum motocyklowe i nie pierwsze miasto gdzie są spotkania motocyklistów i zawsze jest ten sam problem.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...