Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jestem gotów na tę adrenalinę :biggrin:

 

Aż strach pomyśleć, jak byś musiał się odwidzięczyć, za taką dawke adrenaliny :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wcześniejszych spotkań zawsze było na 18 :biggrin: ACZKOLWIEK Scoti napisał że jutro tort na 19 więc nie omieszkam być tam pierwszym o ile mi się to uda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie wymyslil innego miejsca, standardowo lecimy do Karczmy w Kruszowie.

Nawet o tym nie myśl -.-

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że zapowiada się dziś spora frekfencja proponuję aby jakoś równo ustawić motocykle to zmieścimy się wszyscy

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adany, dobry pomysł bo będzie burdel jak zwykle że moto będą ustawione przy końcu parkingu i ani tam dalej przejść ani przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiajcie się dość ciasno i tak, żeby nie było później problemu z wyjazdem. Zostawcie troszkę miejsca dla spóźnialskich.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ustawiajcie się przodem / tyłem do ścieżki rowerowej

i będzie git

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było sympatycznie poza tym paleniem gumy , myślę że nasza strona złamała umowę z policją,

my spokojnie - oni się nie czepiają, kilku nie mogło się powstrzymać, ehhh....

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być, ale moja cebulka znowu zaczęła marudzić i gasnąć od tak sobie, więc zawróciłem do Jakubka.

Później pod Centralem ok 21 spotkałem jeszcze Monikę i Janka (o ile dobrze pamiętam) na Blackbird'zie i ZZR1200. Wybraliśmy się w kierunku Della jednak cebula tuż za Widzewem znów odmówiła posłuszeństwa. Także przepraszam, że tak Wam zniknąłem, ale nie było sensu dalej jechać. Odpaliłem, zawróciłem i z wieeeeloma postojami na ponowne odpalanie dojechałem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

było sympatycznie poza tym paleniem gumy , myślę że nasza strona złamała umowę z policją,

my spokojnie - oni się nie czepiają, kilku nie mogło się powstrzymać, ehhh....

 

czego efektem był radiowóz milicji, a w środku 2 panów z ołówkiem i zeszycikiem spisujący numery rejestracyjne każdego motocykla wjeżdżającego i wyjeżdżającego z miejsca spotkania http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

tak czy inaczej fajnie było zobaczyć Waszą zgraję i przeturlać się niespiesznym tempem do paszodajni :whistling:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardziej wyglądało jak by liczyli motocykle niż je spisywali bo jakoś nie zauważyłem żeby odwracali się za motocyklami a z przodu to co najwyżej mogą spisać to producent kasku...

 

Ile fotek złapaleś?

z tego co widziałem to jeden walił od przodu.. a ciebie czemu nie bylo co bezpieczniki ci padły???
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...