Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

To gdzie lecimy ???

Trzeba to ustalic zeby wszyscy wiedzieli i nie bylo zaskoczenia.

Moze wtedy bedzie wiecej chetnych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie lecimy ???

Trzeba to ustalic zeby wszyscy wiedzieli i nie bylo zaskoczenia.

Moze wtedy bedzie wiecej chetnych :smile:

 

Obawiam się, że jeśli zrobimy trasę dłuższa niż Młyn to i tak się grupa posypie, więc jeśli się tortem nie najemy, to podtrzymajmy chwilowo tradycję, a od następnego spotu będziemy się martwić :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jeśli zrobimy trasę dłuższa niż Młyn to i tak się grupa posypie, więc jeśli się tortem nie najemy, to podtrzymajmy chwilowo tradycję, a od następnego spotu będziemy się martwić :biggrin:

 

no to trzeba trenowac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.p...strict&t=m&z=12 trochę prostej, parę zakrętów...

Wszystko fajnie, ale to nie propozycja na czwartkowy zlot :smile: Po pierwsze dlatego, że część osób wpada tylko na godzinkę czy dwie i dobrze by było ustalić jakieś miejsce, z którego można wrócić wcześniej. A po drugie... po tym jak ostatnio wyglądała trasa na Kruszów to takie kółko nie ma większego sensu. Mamy maszyny o tak bardzo zróżnicowanych mocach i tak różne poziomy umiejętności, że zjeżdżamy się potem w jedno miejsce dobre 20min.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystko fajnie, ale to nie propozycja na czwartkowy zlot :smile: Po pierwsze dlatego, że część osób wpada tylko na godzinkę czy dwie i dobrze by było ustalić jakieś miejsce, z którego można wrócić wcześniej. A po drugie... po tym jak ostatnio wyglądała trasa na Kruszów to takie kółko nie ma większego sensu. Mamy maszyny o tak bardzo zróżnicowanych mocach i tak różne poziomy umiejętności, że zjeżdżamy się potem w jedno miejsce dobre 20min.

 

Jak sie prowadzi , z predkoscia czysta km/h , to co sie dziwic :P

 

Mimo tego sa to swiete slowa :P

Na czwartkowe spotkania nie moga byc dlugie trasy.

Musza byc takie aby kazdy trafil i dojechal w swoim tempie.

No i zeby kazdemu wachy starczylo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego sa to swiete slowa :P Na czwartkowe spotkania nie moga byc dlugie trasy. Musza byc takie aby kazdy trafil i dojechal w swoim tempie. No i zeby kazdemu wachy starczylo :biggrin:

świnte słowa -dać mu wódki, jak ja dojadę z łasku to już każdy ściepe mi na powrót musi zagwarantować - minimum seta od motonga [wężyk mam swój do spuszczania wahy hehe]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szansa że przyjadę w końcu GSem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif i to nie sama bo z ciastem (obiecałam ostatnio po paradzie ślubnej pewnej osobie, że przywiozę to i przywiozę, chyba że wyjdzie zakalec) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO to ja chcę zobaczyć jak to ciasto będziesz wiozła :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasto na kasku przytroczone pajączkiem - hihi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał niezły plan by Cię podpuścić z tym ciastem :smile: sprytne

hehe

 

tylko uważaj na siebie

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała jak co to pożcze ci swoją kawe co ty na to ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

jak sie uda to pojedziemy z drewnowsiej razem wiekrzą grupą :riding:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała jak co to pożcze ci swoją kawe co ty na to ?

hahaha, nie wiesz co proponujesz, ale mogłoby być ciekawie :biggrin: najwyżej nigdzie bym się nie zatrzymywała bo strach stanąć zwłaszcza jak się do ziemi nie dosięga http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mnie też mogłaby dotyczyć mnie ta promocja pożyczki :biggrin: ja na zx10r chętnie bym się przejechał aczkolwiek za straty w owiewkach nie chciałbym odpowiadać :biggrin: Za to chętnie możesz mnie przewieźć równe 200 km per ałer : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to chętnie możesz mnie przewieźć równe 200 km per ałer : D

Jakubko na 2jce nie jeździ..

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam karte dawcy organów, jeśli zapnie trójkę lub nawet i czwórkę to nic się nie stanie, w najlepszym przypadku przeżyję coś za***istego, a w najgorszym komuś pomogę 'organicznie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...